Wpis z mikrobloga

@swiety_spokoj: polska to zabawny patchwerk swiatopogladowy, jednoczesnie p0lki idą za zachodem twierdząc ze kobieta powinna zarabiać tyle co facet, rownouprawnienie bla bla mogą robić wszystko to samo i tak samo dobrze ale z drugiej strony każda (no niech będzie 99%) chce żeby facet zarabiał więcej, bo facet musi/powinien/tradycja/tumiejscenatwojareklame i pompuje się presję na mężczyznach prowadząc do 8:1 statow w samobojach. Zarabiaj, bądź zabawny, dynamiczny, pomyslowy, wysportowany albo inna gałąź już
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: p0lki patrzące tylko na kasę krzyczą o tym, że facet nie potrafi kochać. Warto powtórzyć jeszcze raz, że kobiety nie chcą tworzyć rodziny i rozpalać domowego ogniska, one chcą przyjść na gotowe, mieć wszystko zapewnione i podstawione pod nos.
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj ja mam małżeństwo w którym mamy wspólną kasę i jeszcze nie było najmniejszego problemu z tym związanego. Zarabiamy w stosunku 4/6 i zdecydowaliśmy że jak chcemy razem przeżyć życie, to dzielimy je razem. Żona zajmuje się opłatami, ja optymalizacją oszczędności i wszystko działa. Grunt to dialog w związku.
  • Odpowiedz
@historiofil: ja nie wierzę w takie rzeczy, że laska kogoś kocha ciągnąc od niego w #!$%@? zasobów co miesiąc XD
To jest wyzysk i czytałem wielokrotnie, że laska się wacha w #!$%@?, ma już nowego kochasia, no ale kurcze kukoldzik jednak odpala parę tysiaczków co miesiąc
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: Hahah forum kafeteria. Założyłem tam konto i na profilowe dałem zdjęcie bez koszulki. Typiary błonowały do mnie nawet jak zakładałem tematy które centralnie uderzały w P0lki xD
Większość lasek które tam są to korpobiurwy 30 plus. Kilka sie chciało nawet umówić ale jak widziałem ich wpisy pełne nienawiści do facetów to kładłem na nie #!$%@? poprostu i jeszcze dodatkowo wyjaśniałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: wrzucaj też oryginalne posty, żebyśmy znali kontekst. Opłaty "po równo" wynikają niejako z samej instytucji małżeństwa, a konkretnie z małżeńskiego ustroju majątkowego, gdzie co do zasady nie ma czegoś takiego jak majątki odrębne, tylko jest jeden majatek wspólny.
  • Odpowiedz