Wpis z mikrobloga

To @Diagnose mnie zmotywował do umieszczania planów na tagu, wiec wrzucę zaległy wpis na ten tydzień i postaram się umieszczać plany i podsumowania na bieżąco ;)

Ten tydzień jest dość mocny ;)

Pn. Core + rozciąganie, zrealizowany 32minuty 17hrTss
Wt. Interwały 40/20 w 3 blokach. Zrealizowany, opis treningu we wczorajszym wpisie ;)
Śr. Aktywna regeneracja z akcentem na progu 1h:30 59Tssów zaplanowane, w trakcie 5minut jazdy na 105% ftp. Do tego core + rozciąganie
Czw. Będzie katowanie, rozgrzewka a potem dwa bloki 2 minuty 95% ftp 1 minuta 105% ftp. Powtórzeń 5szt na blok. Łącznie 15 minut wpierdzielu ;) plan na 1:27h i 93tssy
Pt. Wycieczka do biura, wiec rower odpada ale zaplanowana jest ścianka wspinaczkowa jako ćwiczenia ogólnorozwojowe ;)
Sb. Podjazdy w terenie, wybieram się na przełęcz Jugowską, wstępny plan to 3x może 4x pod górkę pod progiem. Powinno wyjść ponad 1500m w górę. Trzeba przygotowywać się do klasyka w Szklarskiej ;) Na dobitkę core + rozciąganie ;) Bardzo lubię te treningi na podjazdach ;)
Nd. Spokojna jazda w tlenie, 2h 92tssy, ale prawdopodobnie zostanie przedłużone, by pozbierać kwadraty ;)

Do kolejnego startu zostały 2 tygodnie ;)

Zaplanowane na ten tydzień to 11:09h i 474Tssy, zapewne wpadnie tego zdecydowanie więcej.

#hiponaszosie
  • 3
@juhas99: aktualnie 65 a aktualnie nie okreslilismy jeszcze momentu gdzie bedzie szczyt formy więc cięzko powiedzieć :) W tym sezonie rozwijamy się ciągle, jestem jeszczebza slaby by nastawiac się z formą w konkretny okres.
W przyszlym roku pewnie juz wybierzemy jakis termin na szczytowa formę i będziemy walczyc o dobrą lokatę w zawodach :)

Tylko te cyferki sie trochę rozjechaly, moc mam odczuwalnie wyzsza jiz z lstatniego testu i w przyszly