Aktywne Wpisy
Urynowyurynator +350
Jak można mieć niespełna 30 lat i wziąć samotną matkę z dzieckiem. Laske która pewnie za młodu skakała po niezliczonej ilości kutangow, miałbym niby przygarnąć i płacić jeszcze na jej bachora xD.
To już trzeba być cuckoldem do kwadratu. Jedyna sytuacja do przyjęcia to gdybym nie daj Boże został wdowcem w wieku powiedzmy 50 lat i wziął bym taka 45 z odchowanym dzieciorem. A nie, że chłop w sile wieku bierze babe
To już trzeba być cuckoldem do kwadratu. Jedyna sytuacja do przyjęcia to gdybym nie daj Boże został wdowcem w wieku powiedzmy 50 lat i wziął bym taka 45 z odchowanym dzieciorem. A nie, że chłop w sile wieku bierze babe

Koner1391 +13
źródło: Screenshot_1452
Pobierz




Jedyne ciekawe wywiady jakie można zobaczyć z Korwą są na kanale namzalezy. Tam gość, mimo że raczej korwinista potrafi fajnie drążyć @wojciechsiryk: Pozdrowienia!
to musi się udać XD
Zgadzam się, dopiero jak się czyta lub słucha wywiadów janusza, gdzie nie przeszkadza mu się, to wtedy dopiero się włos jeży na głowie, co ten człowiek chce wprowadzić w życie. Wtedy widać, że ten człowiek ma poglądy gdzieś pomiędzy średniowieczną Europą a rewolucją przemysłową.
@ebismolarek: umiejętność mówienie bzdur bez zastanowienie się nad nimi, to nie jest błyskotliwość
Właśnie na tym polega opanowanie tematu, jeśli nie potrafisz go wyjaśnić w prostych i krótkich słowach oddać jego sedna to znaczy, że sam go dokładnie nie rozumiesz.
@ebismolarek: jego sedna tak. Ale krzyczeć obniżyć podatki ja też mogę. Zagłosujesz na mnie czy jednak oczekujesz że będę mieć minimalne pojęcie jak to zrobić dobrze? ( ͡° ͜ʖ ͡°). Ale nie lubię tego tłumaczenia że im prościej wytłumaczysz