Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Mirasy, potrzebuje buty, które będę się nadawały do biura i będą pasowały do garniaka lub po prostu jakichś spodni garnituropodobnych i koszuli

Jedyne wymagania to by nie stukały podczas chodzenia i dało się w nich chodzić od razu po kupieniu(żeby po prostu nie obdzierały w pięty)

Jeszcze nie wiem czy mam tę robotę ale jak się uda to będzie trzeba z dnia na dzień zmienić magazynowy outfit na taki elegancki.

Ale sie jaram (ʘʘ)

#buty #modameska #korposwiat #pracbaza
  • 13
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: to zależy od tzw. kopyta, rodzaju skóry, podeszwy, typu szycia itd. Ze swojej strony mogę polecić klasycznebuty.pl i patine.pl jak masz możliwość to najlepiej iść stacjonarnie.

Te szyte metodą goodyear welted trudniej rozchodzić, swoje berwicki rozchodziłem dopiero w miesiąc, ale potem były wygodniejsze od adidasów, bo skóra i podeszwa się naturalnie dopasowują do kształtu twojej stopy.
  • Odpowiedz
@Anty_Chryst: mnie nie obdzierały tylko były bardzo sztywne i zanim zmiękły w palcach to trochę minęło. Nie jestem ci w stanie w 100% zagwarantować, bo tego typu obuwia mam raptem 2 pary, bo to chcąc nie chcąc drogi gips (0,5-1,5k), ale wydaje mi się, że te solidnej jakości, ze skóry naturalnej, nie ma szans, żeby obdzierały pięty jak są dobrze dobrane, prędzej będzie problem w "złamaniu" ich, czyli dojściu do etapu
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chinski_pierozek: jeszcze nie wiem co to za robota nawet, wiem jedynie, że coś z finansami i po prostu chciałbym już wiedzieć co bym miał kupić gdyby jednak się okazało, że ma być full elegancko
  • Odpowiedz
@Zyfir: brogsy mają dziurki, one zmniejszają formalność, im bardziej gładkie tym bardziej formalne, te co wkleiłem to takie właśnie do daily outfitu, będą pasować i do garnituru, i do zestawów koordynowanych (marynarka i spodnie w innych kolorach), a nawet do spodni + polówki. Są bardzo uniwersalne.

Ja derbów nie lubię, bo mają masywne kopyto i grubą podeszwę, kwestia gustu
  • Odpowiedz