Wpis z mikrobloga

@Wikariush: Orange Flex ale nie stricte że wszystko nielimitowane. Ja od ponad roku używam jako internet domowy i to na kilka urządzeń, nielimitowany transfer mam na wszystkich mediach społecznosciowych, wiec na przykład na messengerze sobie rozmawiam całkowicie nie licząc transfery, ale też dokupuje za 10 złotych pakiet Video Pass a tam już youtube czy netflix i inne w 4k i też się nie martwię że internetu zabraknie :)
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: Ciezko mi powiedziec bo karate sim wsadzilem do starego telefonu I mam hotspot ze korzysta z niego laptop, tv, tablet i 4 telefony. No jak ze steama ściągasz kilkaset GB miesięcznie to chyba żaden operator aż tak dobry nie jest
  • Odpowiedz
@krzywy_kanister: ja mam pley lte 500gb (90zł za neta plus 10zł tv pakiet podstawowy) plus netbox Tv. Telewizja nie pobiera transferu z pakietu danych ale widze ile wciaga samo ogladanie telewizora ok 600gb miesiecznie.
  • Odpowiedz
@donharon: Widzisz, ja place 55 zlotych za miesiac wprawdzie bez telewizji, tanszy pakiet kosztowal chyba 45 zlotych, nic dziwnego, ze wycofali ta oferte. A to, ze telewizja nie pobiera transferu nie oznacza, ze nadajnik moze nie byc obciazony.
  • Odpowiedz