Wpis z mikrobloga

@WillyJamess: to ma aktualnie mcap na poziomie 20 milionów. według mnie 10x spokojnie do zrobienia. oczywiście ten eleondoge bo mepad to już trochę inna bajka ale jeśli każdy token który będzie u nich startował będzie rozdzielany między hodlerów mepad to ten mepad też niedługo #!$%@?. z sameko stakingu mepad ma 70% rocznie, już na tym zrobiłem z 20-30x plus jeszcze te free tokeny. @BrodatyCiul masz jeszcze jakieś perełki od Azjatów? xd
@tomeks85: ja włożyłem w to, o ile dobrze pamiętam, $300. Dałem 3x więcej niż w inne projekty bo dobry ziomek z czasów szaleństwa ICO 2017 to polecił. Wtedy też wszystko co kupiłem z jego polecenia dawało z 10x-50x. piękne czasy etherdelta.
@konfrontacjatv nie wbiłem w presale. Włożyłem $300 warte jest $5k, z stakingu wypłaciłem $400. Dostałem za free tokeny warte $700. Więc ja już na tym nie stracę ( ͡º ͜ʖ͡º) ogólnie fajne ale oczywiście to nie porada inwestycyjna. Następne ido może się okazać klapa. Chociaż te napędza Elon a niby go nie do końca lubimy xD