Wpis z mikrobloga

@kaarp: Nie bardzo rozumiem ten zarzut co do Voida i Enigmy. Nie lubię też takich długich cooldownów to nimi nie gram i tyle. Poza jakomiś 3 charami to w ogóle tak nie wygląda. I osobiście bardzo lubię to jak bardzo postaci w Docie się między sobą różnią.

Nie wiem kiedy grałeś w Dotę ale poważnie teraz każdy ma kuriera. Porządny harass to -x golda za tangosy i salva i nic więcej.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Wiadomo, manta dodge, bkb, eule i w ogóle wszelkie comba są mordercze, bo gdy masz kilka aktywnych przedmiotów i wiesz, że jedna pomyłka do stunlock i śmierć, to trzeba się trochę sprężać, ale nie musisz napierniczać tymi łapami cały czas jak seba na metafecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem ten zarzut co do Voida i Enigmy

@DiscoKhan: ja za to nie bardzo rozumiem o jaki zarzut ci chodzi. Masz prawo lubić co chcesz.

Nie wiem kiedy grałeś w Dotę ale poważnie teraz każdy ma kuriera. Porządny harass to -x golda za tangosy i salva i nic więcej. Spowolnienie czyjejś farmy i to tyle. Jak jest głupi to się spłoszy jak nie to przyjmie harass na klatę i
  • Odpowiedz
LoLu takich testów na szybkość reakcji nie widziałem.


@DiscoKhan: To racja, większość rzeczy jest "telegrafowana" wyraźnie. Bawi mnie, gdy noobki płaczą i skarżą się na Event Horizon Veigara, choć teraz trzeba być upośledzonym, by w niego wejść, a kiedyś miał 0.25 sec point cast i 0 ostrzeżenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Akurat wtedy jeszcze dało się nim outplayować hipermobilnych assassinów, stare, dobre czasy.
  • Odpowiedz
Nadal się da, zobacz typka veigarv2


@Hyaate: W starciu Veigar z powiedzmy 500h doświadczenia kontra mobilna postać z 500h doświadczenia nie masz większych szans w okolicznościach, w których kiedyś miałeś uczciwe 50/50.
Oczywiście nie mówię, że postać jest słaba, w końcu wciąż ma najpotężniejsze CC w grze, ale zmienili styl gry - teraz po prostu musisz stwarzać inne okoliczności, by wygrać, a ja bardzo nie lubię dysproporcji tego typu, chodzi mi
  • Odpowiedz
@Hyaate: O kurdę, sprawdzam właśnie czy czegoś nie zmienili i widzę, że cofnęli większość nerfów, nice! Przede wszystkim ult cd 60 sekund, w końcu! W DOTA Finger of Death ma 20s na trzecim poziomie, a tutaj raz odpalisz i czekasz na następną grę w lategame XD

Chociaż teraz chyba CDR może wyjść ponad 40%? Potestowałbym, ale od ostatniego razu dodali znowu kilka postaci i nie chce mi się tego wszystkiego ogarniać
  • Odpowiedz
@kaarp: W twojej sytuacji Void powinien po prostu kupić MoMa i iść do jungli. Dlatego pos 1 nie lubię grać, bo tak najczęściej kończy się nimi liniowanie, offlane przegania go do lasu i na zabawę będzie dopiero czas xD
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: CDr leci teraz bez capa, ograniczają cię tylko cyferki z Itemow które są zdatne na dana postać. A veigar jest po prostu skalujaca się postacią która niestety, ale będzie dostawała #!$%@? od asasynów na midzie. Można ratować się dobrym wave managmentem i pozycja, a później veigar spamuje spellami jak na urfie i jest bestia XD
  • Odpowiedz
@fajki_juz: o to ja pamiętam taką historyjkę z #wot a:
Niskie tiery, bitwa w fazie agonalnej, zostało paru graczy po obu stronach. Po mojej - light, arta i tdek. Wszyscy siedzą na kupie, light na dodatek za jakimś kamieniem, kompletnie nieprzydatny. Tdek i arciarz, jak zwykle bywa, spamują na czacie "light, spot!", a czołg lekki na to jak siedział, tak siedzi i tylko nieznaczne ruchy działa zdradzają, że nie jest całkiem
  • Odpowiedz
@Qvally: ( ͡° ͜ʖ ͡°), otóż nie tym razem, było to chyba z 5 lat temu a pamietam to jak dziś, to był mecz w tym specjalnym trybie z kompendium, gdzie grałeś postaciami z niektórych oficjalnych meczy w TI.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan jak jesteś dobry w csa, to i jesteś automatycznie dobry w fortnite czy coda (bo masz dobrego aima). Ale chyba oczywiste jest to, że są to całkowicie różne gry. Od #!$%@? jest drobnostek, które są w lolu, a nie ma w docie, czy są w docie, a nie ma w lolu, jak np. w docie są różne postacie mają rózne tępo obracania się, czy wogóle brak junglera, zamiast tego double top,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ig3r: Wyborny przykład #!$%@? użytego mema. Na tym obrazku jest cenzura nicków, a nie zaznaczenie, na co masz patrzeć.
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: ale ja #!$%@? grałem w obie gry i próbuję wytłumaczyć że pomimo tych drobnostek różnice nie są aż tak znaczne jak wielu myśli xD

#!$%@? sklep jungli jest problemem, dosłownie trzy kliknięcia na kurierze, jeżeli to wymieniasz jako jakąś różnicę wartą podkreślenia to jeszcze możesz powiedzieć że na bohaterach są inne tekstury xD
  • Odpowiedz