Wpis z mikrobloga

@DiscoKhan ten sklep w jungli, zmienia to jak rozgrywasz mecz i takie rzeczy zmieniają przebieg gry (nawet w lolu masz chyba orna, który ma przenośny sklep jako pasywkę czy coś takiego) więc nie #!$%@?, że to nic nie znacząca różnica. Postacie w docie z tego co słyszałem nie dzielą się na linie, każda postać może być grana na każdej roli, itemy w obu grach działają inaczej. Schody w docie, czego nie ma
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: #!$%@?, zmienia jak się gra ten mecz. Tylko to jest zmiana typu - ta broń w tej grze ma lekko większy rozrzut. Zaręczam ci że w 99% secret shop to lekkie opóźnienie itemu, zresztą i tak mniejsze niż powrót do fontanny i cztery dodatkowe kliknięcia. Wybierz kuriera - leć do secret shopu - kup przedmiot - dostarcz przddmioty. U mnie to jest n - q - x - m, świeży
  • Odpowiedz
#!$%@?, zmienia jak się gra ten mecz.


nie, zmienia to jak się gra każdy mecz.

High ground vs krzaki - no sorry to nie jest aż tak trudne do ogarnięcia, w LoLu też są ograniczniki wizji i obie te mechaniki działają bardzo do siebie podobnie.


nie, schody to coś czego nie ma w lolu, ta mechanika jest praktycznie nie znana, bo coś podobnego jest tylko w dwóch miejscach na mapie (krzaki na
  • Odpowiedz
@Kotlet_2137_schabowy: no w końcu zaczynasz się ze mną zgadzać że niektóre koncepty są bajecznie proste i łatwo przetłumaczalne z jednego tytułu na drugi.

Jedynie czego nauka trwa długo to same skille bohaterów i itemy, reszta to jest banał niewarty większego wspomnienia bo nauka tych lekko zmienionych mechanik poruszania się itp. to jest naprawdę kwestia 2-3 godzin max.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan skille mogą okazać się czasami nawet takie same(nawet najbardziej popularna gra na telefon brawlstars #!$%@? skille z ligi legend czy nawet pomysły na postacie xD) , a itemy z tego co słyszałem w docie wyglądają całkowicie innaczej. Po prostu chciałem pokazać, że nie dla każdego jest przejście na dotę, bo są pewne różnice jak np. brak junglera, wtedy wszystkie mainy jungli muszą inną linie szukać. Ja szczerze wolę lol niż dotę,
  • Odpowiedz