Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Korzystam obecnie z Oneplus 6 i właściwie ten telefon spełnia moje oczekiwania w 90%. Jedynym mankamentem jest wolno uruchamiający się aparat który startuje jakieś 5 sekund i słaba bateria (telefon mam już 3 lata i bateria trzyma mi od rana do 19-20 później muszę ładować).

Szukam czegoś co rozwiąże te 2 mankamenty i będzie po prostu niezłym telefonem na co najmniej kolejne 3 lata. Budżet to 2-2.5k.

Co do wymagań to musi obsługiwać płatności zbliżeniowe.

Cos polecicie? Czy w nowszych oneplusach jest lepsza bateria? A może inna marka?
#telefony #smartfon #oneplus
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kliperjk: z tego co widzę już nie działa. Ja generalnie nawet chętnie dorzuciłbym do większej baterii, chyba 8 pro ma ją nieco większą i chyba na teraz to mój faworyt. Ale nie mam dobrego porównania i może ktoś coś poleci.
@betaTrx: Caly dzien spokojnie ogarnia, posprawdzaj testy, nie sugeruj sie pojemnoscia baterii bo to moze byc mylace. Mozesz dostac tez uzywke iphone 12 mini z jeszcze gwarancja jezeli maly rozmiar Ci nie przeszkadza, bo poza wielkoscia wyswietlacza to jest lepszy od 11 pod kazdym wzgledem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kwiateusz: o i może to nie głupi pomysł z tą wymianą baterii, myślałem że to droższa zabawa, tylko wtedy ten aparat, trochę wkurzający jest bo jeśli z niego nie korzystam to potrafi odpalać się nawet dłużej niż 5 sekund a czasami jak piszesz 2-3 sec