Wpis z mikrobloga

Obesrwuje sobie wasze wpisy i najbardziej ciekawią mnie te w ktorych wspomniacie, że na portalach randkowych nie macie żadnych polubien, jak sie cofne do momentu w którym miałam badoo to pamietam, że zawsze odrzucałam te profile w których było tylko jedno zdjęcie, kolesi z gołymi klatami, kolesi klasycznie przystojnych bo wiadomo, czego tu szukają oraz takich z creepy fotkami, takich niestety było najwiecej. Nie wiem na ile wam ten wpis pomoże, ale uwierzcie normalne dziewczyny własnie w tak szukają, raczej jak ktoś szuka związku nie bedzie marnowac czasu na kolesia który ewidentnie szuka tylko ruchania, a tacy są dla was największą konkurencją z tego co wnioskuje.

#badoo #zwiazki #portalerandkowe
  • 44
Co z wami jest nie tak, bedzie szukać wymówek w nieskończoność


@plotka: Co z kobietami jest nie tak, że nic nie pasuje :) tutaj nic się nie da zrobić będąc facetem który jest 'zwykły'. Lata doświadczeń to pokazują różnych mężczyzn. Wy teoretyczkami jesteście i to mocno uprzywilejowanymi na tym rynku.

ja pisze o normalnych zdjeciach wyglądających estetycznie


Nie widziałaś fot facetów, którzy są masowo odrzucani a mają estetyczne foty. Normalne. Nie
@Cypselus: ja znam tą drugą strone, własnie samotnych kobiet które nie mogą znaleźć normalnego goscia i mówie tu po prostu normalnego a nie kogos z kupą kasy i wyglądem 10/10 tylko zadbanego, schludnie ubranego i jak kolwiek "wykształconego" nie mówiącego co drugie słowo #!$%@?
@plotka: A co mi dadzą na takim portalu normalne zdjęcia? Profesjonalny fotograf zna się na rzeczy i za parę stów zrobi parę zdjęć żebym wyglądał po prostu atrakcyjnie. A tak to własnoręcznie robione zdjęcia mogą być nieciekawe. Trzeba sobie jakoś zwiększyć szanse, wiesz ten portal to biznes i tam dokładnie chodzi o to żeby nikogo sobie nie znaleźć a przez konkurencję bardzo atrakcyjnych mężczyzn bardzo trudno się przebić.
@plotka: nie wierzę w te twoje "normalne" kobiety, bo za każdym razem, jak takie poznaje, to okazuje się że faktycznie, szukają normalnego gościa, ale xd zakola nie, wzrost nie, jakieś hobby, nie, nie ma mieszkania w kredycie na 30 lat, nie

I tak w kółko.
ja znam tą drugą strone, własnie samotnych kobiet które nie mogą znaleźć normalnego goscia


@plotka: Takich normalnych to one odrzucają (bo mają za gorszych) i nic nie robią, by doszło do czegoś poza internetem. Zęby na tym zjedliśmy by o tym nie wiedzieć.
@plotka: Tam na tym Badoo dokładnie chodzi o to żeby normalne kobiety nie znalazły sobie normalnych mężczyzn tylko szukały jak najdłużej. Swego czasu też myślałem że tam są jakieś szanse na znalezienie normalnej kobiety i bardzo się pomyliłem. Nie traktuję już tego portalu poważnie. Nawet tam gadałem z koleżanką i próbowałem coś kręcić ale ona oznajmiła że ma chłopaka a jeżeli tak to nie wiem po co ona tam siedzi. Ciekawe
jedyne co mi przychodzi do głowy, ze te portale dyskryminują facetów, nie wiem zeby płacili za jakieś "bonusy"


@plotka: Nie, po prostu kobietom nie podoba się zdecydowana większość mężczyzn i oczekują wielkiego nie wiadomo czego po zobaczeniu foty gościa. Najlepiej zakochania od 1 wejrzenia z palpitacją serca.
@Cypselus: akurat hobby bardzo pomaga poznać kogoś, gdyby nie zainteresowania to nie wiem czy bym poznała swojego chłopaka, bo rozmowa sie od tego zaczęła i fajnie rozwinęła bez wymuszonego "co tam". Do reszty masz racje, ale takie osoby same siebie pogrążają które mają takie wymagania.
@plotka: kazdy szuka w kregach, w ktorych sie obraca wiec to tez może swiadczyć o osobie szukającej. W dużym stopniu jest to też rozbieżność oczekiwań dzeczywistych z tymi deklarowanymi otoczeniu. No jak tak, ja mam wybierać z byle czego? Spróbuje jeszcze rok poczekam na lepszą partie. Ciężko się przyznać do "porażki" i podjąć decyzję o wyborze partnera na całe życie na zasadzie - czas minął i biore co jest byle nie
@Cypselus: Nie dokuczam, pomagam znaleźć odpowiedź na to "#!$%@?", też sie nasłuchałam podobnych historii od chłopaka, który troche czasu spędził na tych portalach, jednak chciałam wierzyć w to że wyolbrzymia i nie jest az tak zle, mysle ze problem nie tylko tkwi w kobietach ale tez w aplikacjach, które działają nie tak jak powinny i tez podejsciu facetów, np skąd sie bierze to, że kobiety zakłamują swoje zdjecia, na zywo wygladają
@plotka: nie, to wina tylko kobiet :p

nikt wam nie każe dawać w prawo każdemu przygłupowi, albo nie kasować rozmowy, jak trafi się idiota

ale nieeee, wy płakać bedziecie że jest źle, ale nic z tym nie zrobicie. lecz jak się trafi ten "normalny", to wy go olejecie, bo chcecie go "testować", czy nie jest zboczeńcem :p w konsekwencji udaje się dotrzeć do was, głownie tym psycholom, którzy wiedzą jak te
@nowywinternetach: Nie twierdze, ze tak nie jest, że laski mają wiecej polubień, mysle ze to tez wynika z tego, że facetów jest wiecej na portalach randkowych, z jednej strony wiem, ze dla kolesi głownie ważne jest to zeby laska nie była gruba i o siebie dbała z drugiej jak widze jak bardzo są adorowane te laski które wygladają 10/10 czasami tak #!$%@? rzeczy faceci potrafili robić dla takich lasek, ze jestem