Wpis z mikrobloga

Obesrwuje sobie wasze wpisy i najbardziej ciekawią mnie te w ktorych wspomniacie, że na portalach randkowych nie macie żadnych polubien, jak sie cofne do momentu w którym miałam badoo to pamietam, że zawsze odrzucałam te profile w których było tylko jedno zdjęcie, kolesi z gołymi klatami, kolesi klasycznie przystojnych bo wiadomo, czego tu szukają oraz takich z creepy fotkami, takich niestety było najwiecej. Nie wiem na ile wam ten wpis pomoże, ale uwierzcie normalne dziewczyny własnie w tak szukają, raczej jak ktoś szuka związku nie bedzie marnowac czasu na kolesia który ewidentnie szuka tylko ruchania, a tacy są dla was największą konkurencją z tego co wnioskuje.

#badoo #zwiazki #portalerandkowe
  • 44
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@nowywinternetach: znam pary które zaczęły od tindera, ale kilka lat temu. Obecnie nie wiem czy to wykonalne. Jeśli chodzi o seks - da radę, oczywiście jeśli odsieje się dziewczyny które są tam żeby sobie pogadać, zareklamować się albo podbić ego. Dlatego portal dla seksu. Na bank nie jest to obecnie dobre miejsce do poznawania kogoś na dłużej.

To czego chce to mam i to moja prywatna sprawa. Przez rok nie widziałem