Wpis z mikrobloga

Jako że jutro nie będę miał czasu naskrobię mały update co do #narakara przed snem.

Miałem się zmyć w tamtym tygodniu ale nie zamknąłem kilku spraw, kilka spraw się też #!$%@?ło, więc musiałem na szybko kombinować co i jak

1 Musiałem załatwić papierek od notariusza dla osoby mogącej mnie reprezentować w sądzie podczas sprawy spadkowej. Jak się jednak okazało mogę i tak być ściągany przez konsula lub zmuszony do powrotu na rozprawy do kraju.

2 Koleżanka u której miałem się zatrzymać wyjechała do Barcelony więc musiałem kombinować na szybko inne lokum.

3 Jako że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, z noclegiem pomoże mi inny znajomy. Umówił mnie też na rozmowę kwalifikacyjną więc zamiast pod Londyn trafię do Birmingham. Jak to ujął "będziesz jeździć loopem i ładować cage ale przynajmniej stawka fajna" - jest tam od 2 miesięcy i już zapomniał polskiego ;)

4 Wyjazd mam zaplanowany na sobotę

5 Było coś jeszcze, ale #!$%@? nie pamiętam teraz...

A i taki bonus mały, byłem dziś ze znajomymi na małym pożegnalnym piwku, wracając do domu z rynku dostaliśmy po bonusiku ;)

PanKara - Jako że jutro nie będę miał czasu naskrobię mały update co do #narakara prz...

źródło: comment_c6dZcXLtsdMwUXzYEaKVXHva9A2CClRJ.jpg

Pobierz
  • 9
@PanKara: I takim oto sposobem Twój wyjazd stał się z w ciemno, zaplanowanym. Co do mandatu to albo mało pijesz albo masz fuksa. Ja dostałem 3 w tym jeden za usiłowanie 50 zł, jeden za picie ten sam typ służbisty i osratni na 6 osób dwa mandaty za zaśmiecanie po 50 zł a jak koleś się dowiedział, że jednym z nas jest synem kuratora to by się upiekło nam.

@SScherzo: