Wpis z mikrobloga

Hej smartfonowy swirki. Chce kupić dla mojej mamy telefon mam do wyboru: iPhone xs vs xr vs samsung a72 vs a52. Mama kest strasznie nakręcona na iPhone zreszta ja tez i moje pytanie brzmi. Z tych telefonów wyżej wymienionych który jest najlepszy? Wymienię najważniejsze specyfikacje dla mamy zaczynajac od najważniejszej: APARAT > komfort użytkowania > bateria > szybkość korzystania. Cena nie gra roli. A i liczę na odpowiedz ludzi którzy rzeczywiście mieli iPhone w ręku itd.

#iphone #android #smartfon #ios #fotografia #wybor #elektronika
  • 12
@PsychoKid: “Apple’s iPhone XR, the new phone I recommend to most people, has a different approach,” reads the report. “It scales back on the screen tech — lower resolution, less bright and lower-quality color — in ways that benefit battery life tremendously: The XR lasted 3 hours longer than the top iPhone XS, even though the its screen is actually a smidge larger.
Pobierz tiarecki - @PsychoKid: “Apple’s iPhone XR, the new phone I recommend to most people, ...
źródło: comment_1621853038oKR3rksEUPPfxD8LAymbtH.jpg
@PsychoKid: Stary, ja #!$%@?ę, sypiesz mi linkami, żeby udowodnić rację, której nigdy nie powiedziałem, że nie masz.
OP chce poradę, dostaje poradę, XR trzyma dłużej na baterii niż XS, między innymi bo ma LCD i wiadomo to od premiery x lat temu. Pozdroweczki
Używam XS od listopada 2018, to pierwszy raz, kiedy mam telefon od ponad 2 lat i nadal nie mam ochoty go zmienić, bo a) zwolnił tak, że nie da się z niego korzystać, b) bateria nie trzyma, c) zespuł się i nie opłaca się naprawiać lub d) ma o połowę mniej możliwości niż wychodzące aktualnie telefony. Wcześniej zmieniałam telefon co 1,5-2 lata, głównie z ww. powodów. Myślę, że posłuży mi aż do