Wpis z mikrobloga

@Kaczus2B: pisałem gównohtml w podstawówce, w gimnazjum jakies hello worldy w cpp, i od początku liceum staram sie pisać na poważnie w cpp, i wydaje mi sie że już troche ten język rozumiem po w sumie tych 2-3 latach (nie programowałem jednak po 8 godzin dziennie codziennie, tylko np. po 3-4h 2-3 razy w tygodniu)
@RedveKoronny: Nie chodzi po ile godzin programujsz, tylko jakie kody tworzyles i co potrafisz. Chcesz czegos naprawde sie nauczyc, wez czyjs kod i go popraw, zmien, dostosuj do nowych wyzwan. Wez jakis brzydki ale dzialajacy kod, przeprowac refaktoryzacje i dodaj nowe funkcjonalnosci. Nauczysz sie duzo, a 90% prac ktore wykonujesz to wlasnie takie. Nowy kod tez bedziesz tworzyl, ale wlasnie dzieki takiemu treningowi nauczysz sie tez jak tworzyc dobry kod. A
@RedveKoronny: Ogólnie teraz jest trudno dla ludzi bez doświadczenia. Ostatnio podczas rozmowy technicznej z rekruterami zapytałem się ile dostali CV w tym roku, to mi powiedzieli, że nigdy aż tak olbrzymiej liczby nie mieli. Do innej firmy słyszałem, że na na praktyki wakacyjne dostali ponad 300 CV. Jak ktoś był na II roku studiów na polibudzie (a nawet III) to mu tylko podziękowali po rozmowie z rekruterką.