Wpis z mikrobloga

O ja pitole chyba Bogucha dowiedziala sie o tym co #!$%@?ł Sajmen na imprezie bo doslownie z pol godziny temu przestala go obserwowac, zmodyfikowala wpis na instagramie pod zdjeciem po swoim odejsciu i usunela komentarz u niego na profilu XDDDDDDDD
#hotelparadise
  • 258
  • Odpowiedz
@LlalalaAnia: ty chyba sobie zartujesz. Ona sie z nim przespala po miesiacu a nie po kilku dniach. I jak zwykle mowienie o kobiecie ze sie nie szanuje. Dwojka doroslych ludzi uprawiala seks za obopolna zgoda bo miala na to ochote, moze przestanmy zyc w sredniowieczu i postrzegac uprawianie seksu przez pryzmat szanowania czy nieszanowania sie. Jest to potrzebne kazdemu jak jedzenie, spanie czy sranie. A ich mimo wszystko laczylo uczucie a
  • Odpowiedz
@mystery_26: Bibi jaka tam nie była w programie to jednak jest mi jej bardzo szkoda... skoro Simonowi w głowie laski i imprezy to mógłby dać jej spokój. sobie też. ewidentnie widać po tej akcji, że to co było między nimi w HP trwało nadal.
chyba, że to jakaś rozbudowana zagrywka produkcji, żeby namieszać ludziom w głowie w co szczerze wątpię.
  • Odpowiedz
@czikaletta: ale simon jej na ktorejs transmisji mowi tez ze nie wie co dokladnie bedzie po programie. Ale to mowil tylko jej, a przy wszystkich wyznawal jej milosc. Dla mnie Simon jest cwaniakiem ktory na Bibi chcial dojsc do finalu i tyle. A ona bardzo naiwna dziewczyna, ktora poleciala na american dream.
  • Odpowiedz
@deyna123: @LlalalaAnia: otóż to. Dorośli ludzie, którzy już jakiś czas ze sobą spędzili i mogli sprawdzić czy im na sobie zależy i/lub czy czują do siebie na tyle dużo, że za OBOPÓLNĄ ZGODĄ decydują się na ten krok. Przestanmy traktować seks jak coś złego, a przez to potępiać ludzi - szczególnie kobiety
  • Odpowiedz
@deyna123: oczywiscie ,zgadzam się z tym,że są dorośli i mieli do tego w normalnych okolicznościach prawo. Ale czy ty bys się przespala,nawet ze swoim patrnerem,gdybys wiedziała ile osób Cię podglada ?Baśka z Krzyskiem dyskretniej to robili
  • Odpowiedz
@Olostro: zapewne nikt z nich nie spodziewał się, że to pokażą. Zresztą - ej byli pod przykryciem nic nie było widać oprócz ruchów. Poprzedni sezon oglądałem tylko odcinki w tv i dopiero pod koniec było powiedziane wyraźnie, że Dominika i Artur uprawiali seks, także ja tu nie widzę sensacji
  • Odpowiedz
@deyna123: a takie zaufanie mieli do siebie bo to wielka miłość była ,ech tyle że w tamtych warunkach pełnej izolacji z parciem na wygranie i jak najdłuższe zostanie to nawet Kisiela czy kraba się pokocha ,bo jak się nie ma co się lubi ,to się lubi to co ma
  • Odpowiedz
@LlalalaAnia: u Bibi i Simona nie bylo miejsca bez kamer, rozmawiali o tym na livie. Basia powiedziala ze moga sie przeniesc na dol, albo im uzycza miejscowki a Bibi ze oni nie maja z tym problemu bo pod kocem i tak nie widac. Ktos zaczal tez temat o zamianie pokoi bo u Baski i Krystiana nie dzialala klima to Baska powiedziala ze nie ma mowy zeby zmienila pokoj xD
  • Odpowiedz
@LlalalaAnia: byla o tym mowa na ktoryms lajwie ze baska z krystianem mieli takie udogodnienie ze za ich lozkiem nie bylo kamer. W pokoju bibi i sajmona kamery obejmowaly tyly lozka. Poza tym mnie jakos nie szokuje to ze ktos na wizji uprawia seks, takie rzeczy dzieja juz sie w roznych programach od bodajze 20 lat odkad frytka przespala sie z kenem. Czy to ex na plazy czy to warsaw shore.
  • Odpowiedz