Wpis z mikrobloga

O ja pitole chyba Bogucha dowiedziala sie o tym co #!$%@?ł Sajmen na imprezie bo doslownie z pol godziny temu przestala go obserwowac, zmodyfikowala wpis na instagramie pod zdjeciem po swoim odejsciu i usunela komentarz u niego na profilu XDDDDDDDD
#hotelparadise
  • 258
  • Odpowiedz
@deyna123: Na dobrą sprawę to braciszek mógł się obsrać po tym, jak odkryliśmy, że to on i poprosić kogoś (albo sam to zrobić) żeby założył konto i puścił zupełnie inną plotę, żebyśmy nie wiedzieli w co wierzyć i żeby nie było, że on nam ujawnil jakieś informacje. Tak jak ciapa Krzysiek nagle zaczął dodawać stories jak się trzyma za ręce albo daje buziaczki z innymi laskami po tym, jak ludzie zauważyli
  • Odpowiedz
@fillmeout: jak dla mnie to on prawde #!$%@? pod fejkiem a potem jak go wykrylismy to zaczal usuwac wszystkie komentarze i pod prawdziwym nazwiskiem napisal co innego. Ja w tym wiekszej filozofii nie widze xD
  • Odpowiedz
@deyna123: No tak, to to na pewno, ale zobacz że zaraz po tym odkryciu pojawiło się kolejne konto założone 15 minut wcześniej i zaczęło nas podkręcać w zupełnie inną stronę niż braciszek, że Baśka nie jest z Krzyśkiem, tylko widziana z Krystianem :P Przypadek? Teraz usiłuje zmylić tropy xD
  • Odpowiedz
@fillmeout: hahaha no wlasnie dlatego jak dla mnie opcja baska i krzysiek jest bardziej wiarygodna bo Mati #!$%@? i w emocjach po akcji z sajmonem napisal prawde a jak pozniej go nakrylismy to sie przestraszyl i dla bezpieczenstwa wolal nas przekierowac w druga strone XDD
  • Odpowiedz
@Rerekumkumkum: no cóż musial udawac kogos innego zeby pozniej nie bylo przypalu ze jako brat uczestnika zdradza tajemnice programu. Niestety wykopki nie sa glupie i dowiedzialy sie ze to jest Mateusz wiec on sie wystraszyl i usunal wpisy. Bez sensu tp bylo bo takim zachowaniem potwierdzil wlasnie ze jest bratem sajmona xD
  • Odpowiedz
Niestety wykopki nie sa glupie i dowiedzialy sie ze to jest Mateusz wiec on sie wystraszyl i usunal wpisy.


@deyna123: Mateusz jest taki sprytny, że tu usunął posty a na twitterze pod własnym nazwiskiem podobne teorie wypisuje.
  • Odpowiedz
@deyna123: z tym, że nawet gdyby pod nazwiskiem rodzeństwo kogoś z hp napisałoby BASIA I KRYSTIAN WYGRALI to i tak im nic nie mogą zrobić, chyba że coś zmienili w umowie, bo brat Magdy zdradził w poprzedniej edycji wszystko co się stało do samego finału
  • Odpowiedz