Wpis z mikrobloga

O ja pitole chyba Bogucha dowiedziala sie o tym co #!$%@?ł Sajmen na imprezie bo doslownie z pol godziny temu przestala go obserwowac, zmodyfikowala wpis na instagramie pod zdjeciem po swoim odejsciu i usunela komentarz u niego na profilu XDDDDDDDD
#hotelparadise
  • 258
  • Odpowiedz
@deyna123: Idąc takim tokiem rozumowania to będę bzykał dziewczynę na ulicy bo mam taką potrzebę i nie będę ignorował swoich potrzeb tylko dlatego ze boje się tego co ludzie powiedzą. Jesteśmy ludźmi a nie zwierzętami żeby działać tylko według instynktów.
  • Odpowiedz
@deyna123: nie jestem ani zszokowana ani pruderyjna. Aczkolwiek mam pewne granice,tak jak nie zrobię kupy na środku ulicy tylko dlatego bo mam naturalną potrzebę,tak bym nie uprawiała seksu na oczach innych. Ale i ja i ty mozemy mieć wlasne zdanie i spoko :)
  • Odpowiedz
@Olostro: tyle ze bzykanie ludzi na srodku ulicy a w programie tv to dwie rozne rzeczy. Na ulicy jest to miejsce publiczne gdzie mozesz dostac mandat. Ludzie w tv robia to przy zgaszonych swiatlach w swoich lozkach gdzie przykrywaja sie koldra a cala akcja pokazana w tv trwa moze 3 sekundy a nie na żywo przy ludziach ktorzy sa swiadkami sytuacji bez zadnego montazu. Dziwne ze tej roznicy nie widzisz
  • Odpowiedz
@LlalalaAnia: ja poprostu jestem zdania ze kazdy ma prawo robic co chce. To ze sie ze soba przespali w tv to jest tylko i wylacznie ich sprawa. Ty bys tego nie zrobila ok, szanuje ale kazdy jest kowalem swojego losu a jesli czyjes decyzje nie wplywaja na moje zycie to poprostu mi jest to obojetne co kto robi. Program jak program ogladam to jak serial i sie dobrze bawie xD
  • Odpowiedz
@deyna123: Bardziej niż w Tv ,,publicznie,, się chyba nie da. Kogo Ty chcesz uświadamiać jak ja pamiętam jeszcze frytki ekscesy. To mnie nie szokuje. ale nie można o tym mówić o potrzebie seksu publicznego jak o standardowym zachowaniu a Ty do tego to sprowadzasz. Dla zwierząt to jest standard a nie dla człowieka. Masz poglądy skrajnie lewicowe a ja skrajnie prawicowe no cóż........................
  • Odpowiedz
@Olostro: ty porownujesz seks dwojki zakochanych w sobie ludzi do zachowan zwierzat XDDD dobra konczmy ten temat bo walkowanie go nie ma sensu. Temat postu jest zupelnie inny. Mowimy tu o weekendowych ekscesach sajmena w towarzystwie krystiana makaroniarza
  • Odpowiedz
@deyna123: no niestety było widać gołym okiem jego nieszczerość, taką obrał taktykę: sparować się po wejściu i trwać tak do końca, Boguśka się zauroczyła, poszła na całość to skorzystał. A teraz korzysta też ale z życia i popularności. Na szczęście nie żyjemy na pustyni i karma wraca nie tylko wtedy jak Kisiel się zrzyga.
  • Odpowiedz
@mondaymorning000: no i prawdopodobnie te plotki sa prawda. Laska pisze ze ma zdjecia z sajmenem i krystianem i wysyla ludziom na priv przy okazji piszac co widziala. Przy ucietej koncowce na zdjeciu napisala jeszcze ze nie miała na celu rozkręcać żadnej dramy ale z drugiej strony w hockach była wczoraj masa ludzi a Simon powinien się liczyć z tym, ze ktoś go rozpozna ;)
deyna123 - @mondaymorning000: no i prawdopodobnie te plotki sa prawda. Laska pisze ze...

źródło: comment_1621711507XngseQDuRZFBoIZP4lJOnF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@deyna123: okej widzę na wykopie już sporo postów z tym wątkiem się pojawiło, wiec postanowiłam ze wypowiem się jeszcze raz tutaj. Byłam w hockach ze znajomymi, nie powiem byłam lekko podpita, ale wiem co widziałam - z resztą po co miałabym wymyślać coś takiego? Pod jakimś postem widziałam komentarz, ze może chciałam się na tym wybić - raz, że gdybym miała to na celu to wymyśliłabym lepszy sposób niż ploty
  • Odpowiedz
@kt123: zacznijmy od tego ze niepotrzebnie to usuwalas bo i tak kazdy to widzial i mleko sie rozlało, poza tym był to dowod na swinskie zachowanie Simona. Teraz tego nie ma wiec on moze sie wymigiwać i wybielac mowiac chociazby ze screeny mogly zostac przerobione. Nie ma dowodu wiec ludzie dalej beda wierzyc ze simon taki super i zastanawiac sie czemu po programie nie jest z Bibi. A zdrajca dalej
  • Odpowiedz
@tylko_teraz: jesli by sie nie spotykali albo nie byli razem po programie to ona nie mialaby powodu zeby przestac go obserwowac na instagramie i modyfikowac swoich postow usuwajac go z oznaczen bo mialaby swiadomosc ze to nie jest jej sprawa co on robi i z kim skoro jest singlem. Nawet jesli by ja to zabolalo z uwagi na ich przeszlosc to trzymałaby to w sobie i na pewno nie robila
  • Odpowiedz