Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
Wczoraj w #krakow wraz z różowym mieliśmy #szczepienia J&J.

Początkowo w dniu otwarcia rejestracji złapaliśmy termin na czerwiec w Wieliczce, ale kilka dni później na https://szczepienia.github.io/ zauważyliśmy wolne terminy na 21.05. w Krakowie, więc zrobiliśmy szybką zmianę.

Szczepienie było w godzinach popołudniowych. Cały proces szczepienia mega sprawy, obsługa mega przyjemna i miła.
Po szczepieniu różowy przez 15 minut odczuwał bardzo duży ból ręki, a ja miałem problem ze złapaniem oddechu (u mnie norma po wkłuciach).
Potem cały czas odczuwaliśmy ból w ręce, ja dodatkowo miałem cierpnące palce.

Wieczorem zauważyłem, że mamy już dostępne zaświadczenie i kody QR.

Koło 23 zasnęliśmy, odczuwaliśmy silne zmęczenie.
Koło 2:30 różowy miał duży ból mięśni w całym ciele i dreszcze, ustąpiło po godzinie.
U mnie zaczęło się po 3, duże dreszcze i zimny pot, trzepało mną do 7 rano.

Teraz czujemy ból w ręce, tak jakby ktoś nas uderzył w rękę i uczucie podobne do kaca.


#covid19 #koronawirus
Andczej - Wczoraj w #krakow wraz z różowym mieliśmy #szczepienia J&J.

Początkowo w d...

źródło: comment_1621667140yKLS9hSTDhI1YZ7hAxGFlX.jpg

Pobierz
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Wychwalany: ja nie mam chińskiej ale znam Mirków zaszczepionych chińską ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Słyszałem że po 28 dniach uważa się osobę za w pełni zaszczepiona.


Za w pełni zaszczepiona już jestem uznany, po 28 dniach uzyskuje się "pełną ochronę"
  • Odpowiedz
@Andczej: pilnuj żeby wszystko było dziś sprawnie i gładko bo czwórke mam na B ( ͡° ͜ʖ ͡°) wczoraj jak mi prądu brakło na 2 minuty to zrobiłem zatrzymanie, wszystko przez to że nie pilnowałeś miasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Andczej: dzięki za relację, zastanawiałem się nad przepisaniem z J&J na moderne, ale chyba zostawię, żeby mieć z głowy za jednym razem.
  • Odpowiedz
@Neater: Miałem podobny dylemat, bo też początkowo chciałem J&J, ale problem się sam rozwiązał, bo mi 4 dni temu anulowali szczepienie J&J w Wieliczce, które miało być dzisiaj, a znalazłem termin na poniedziałek na Moderne w Dobczycach. I bodajże od 17 maja mieli skrócić termin między dawkami do 5 tygodni.
  • Odpowiedz