Wpis z mikrobloga

@perfect1995: zawsze, jak wy piszecie 9/10, to jestem mocno sceptyczny, że na serio widzieliście taką modelkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nawet jeśli faktycznie była spora rozbieżność między nimi, to:
- Betabuxx, albo zwyczajny sponsor
- Jeśli byli młodzi, to pierwsza miłość - młode laski zazwyczaj nie mają jeszcze takiego hipergamicznego #!$%@?
- Jeśli byli starsi, to laska mogła wyskakać się na karuzeli, teraz zdecydowała, że czas
@pale_fire: żaden pill nie istnieje w świecie rzeczywistym, to całe gówno żyje tylko sobie w internecie, szczególnie na portalach randkowych. W normalnym świecie jest mnóstwo rożnych par i to jest coś normalnego. Te całe Tindery i Badoo to najwiekszy syf jaki powstał.
Nie żeby coś, ale mam dziwne przeczucie, że ta „9/10” to tak naprawdę jakaś piątka w postaci po prostu szczupłej dziewczyny XD


@Warrior_97: Nie żeby coś, ale mam dziwne przeczucie, że te wszystkie „9/10”, które sobie wyobrażacie to tak naprawdę jakieś piątki z dobrym makeupem, z setką filtrów z faceappa i instagrama, profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi XD
@pale_fire: Yhym xD. Szkoda że jestem tylko brzydki w #!$%@? a i tak mam i miałem dziewczyny. Czasem nawet w robocie widziałem jak któraś się mną interesowała. Znałem typa co miał 170 i wąsa jak janusz a i tak obracał sobie laski. W sumie to black pillowcy to tacy blue pillowcy. Ciągłe życie w niewiedzy. Kobiety zawsze są i bedą takie co lecą na auta, takie co lecą na motocykle, takie
@edenmar: Ja jako 9/10 stawiam laski typu Margot Robbie czy Emily Ratajkowski, to jest nota dla panien, których się praktycznie nie spotyka na ulicy, w przypadku facetów to jakiś Beckham czy Pitt XD Ludzie tutaj maja problem ze szkalowaniem atrakcyjności i to jest fakt a nie mój wymysł ( ͡° ͜ʖ ͡°)