Wpis z mikrobloga

Też tak macie, że byliście kiedyś bardzo grubi, a jak schudliście do normalnego poziomu to wam wszyscy wokół mówili, że wyglądacie jak niedożywieni, macie anoreksję itd? Ja tak mam od kilku lat. Zdarzyło mi się potem też trochę przytyć, że BMI było ponad normę, a znajomi mi mówili, że jestem chyba chory na głowę, skoro chcę się odchudzać z taką wagą.

#otylosc #nadwaga #odchudzanie #mikrokoksy #mirkokoksy
  • 8
  • Odpowiedz
e BMI było ponad normę, a znajomi mi mówili, że jestem chyba chory na głowę,


@WhitePilled: jak ślepo patrzysz na BMI to coś z tą głową może być nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
jak ślepo patrzysz na BMI to coś z tą głową może być nie tak ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Shagot: wiedziałem, że znajdzie się jakiś mądrala, który mi objawi prawdę, że BMI nie jest idealnym wskaźnikiem prawidłowej wagi.
  • Odpowiedz
@WhitePilled: zamiast rozmawiac z ludzmi jak ludzmi czyli ze masz w pasie/udzie XX a miales YY i do tego chcesz wrocic to wyskakujesz z dupnym BMI to nic dziwnego ze pukaja sie w glowe ;) wymiary w centymetrach/rozmiarach ludzie rozumieja nawet jak ich nie widza golym okiem przez ubrania.
  • Odpowiedz
@Shagot: co do BMI masz rację, ale największym wskaźnikiem przybrania na wadze było w tamtym czasie niemieszczenie się w moje ubrania, więc pewnie obwody spuchły mocno, choć rzeczywiście ich nie mierzyłem.
  • Odpowiedz