Wpis z mikrobloga

Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem na kolory. (Otwórz w nowej karcie.)

Tag do obserwowania -> #liczymylockdown

Na niebiesko pokolorowane ostatnie 7 dni.

Plus przy pierwszym komentarzu -> zawołam do następnego

Tabela zawiera średnią kroczącą (7 dniową)

Pełna tabela:

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1P5lGkYE2ZFPqVXoqoTxvcd9m9hkB2ZP-XA4a-uAXgZs/edit?usp=sharing

#idziemypolockdown #koronawirus #narodowakwarantanna
Pobierz taior3 - Sytuacja w Polsce w sprawie lockdownu podzielona na województwa z podziałem ...
źródło: comment_1621586499edYnMWOOozKEWbyLL2y1Ei.jpg
  • 36
@taior3: A czy jesteś w stanie mi wytłumaczyć jedną sprawę? Na koronawirusa choruje się około 14 dni, od 26 kwietnia stwierdzono w Polsce 105 000 nowych zakażeń. To w taki razie skąd nadal w statystykach jest 170 000 aktualnie chorych?
@SamiS: wiem, że nie będzie żadnej fali bo z moich obserwacji wynikało, że te wzrosty poprzednie były niezwiązane z otwarciem szkół, a był to jedynie zbieg okoliczności.
A czy jesteś w stanie mi wytłumaczyć jedną sprawę? (...) od 26 kwietnia stwierdzono w Polsce 105 000 nowych zakażeń. To w taki razie skąd nadal w statystykach jest 170 000 aktualnie chorych?

@Tam91: Ciekawy temat. Ale to jakiś atak na OPa? On tylko przedstawia suche dane - jedyne oficjalne, jakimi dysponujemy. Żadnymi sugestiami nie rzuca.
@taior3: Proponuje od jutra zmienić kolorystykę. Tam gdzie teraz jest żółte niech będzie czerwone, tam gdzie teraz jest zielone niech będzie żółte, a tam gdzie będzie poniżej 2 to niech będzie zielone.