Wpis z mikrobloga

◢ #cotojestseo ◣ 7 szybkich sposobów na pozycjonowanie wizytówki Google + 2 tricki
Ostatnio chcieliście więcej konkretów oraz informacji jak możecie wypozycjonować swoją wizytówkę w Google.
Dzisiaj więc przekazuję Wam samo mięsko ( ͡° ͜ʖ ͡°) 24 minuty gadania o sposobach zwiększania pozycji wizytówki.

Zachęcam wszystkich przedsiębiorców do zainteresowania się samą wizytówką Google. Firma na pierwszej pozycji może docierać nawet do setek klientów z okolicy w skali miesiąca ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeszcze raz dziękuję Wam za pozytywny odzew i zainteresowanie tematem. Mam nadzieję, że uda mi się uchylić nieco rąbka tajemnicy i zwiększyć świadomość o tym #cotojestseo


#pozycjonowanie #seo #biznes #youtube #przedsiebiorczosc #marketing #marketinginternetowy #webdev #youtube #marketing
  • 57
@SRzeyamlon: Katalogi NAP, katalogi SEO, zaplecza agencji (PBN), linki z for, z profili, to wszystko wciąż działa ;)
Są też linki z lepszych jakościowo miejscówek, które można kupić między innymi na linkhouse i whitepress.

Mimo to obawiam się, że za 500zł miesięcznie działania agencji mogą ograniczać się do jednorazowego podlinkowania i intensywnych modłów w intencji zadziałania tychże linków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@michal-suski: Znam Wasze produkty, chętnie korzystam z Surfer SEO. Czasem sprawdzam też lokalną wersję. Muszę Was pochwalić bo obecnie jesteście dla mnie liderem branży jeśli chodzi o narzędzia do onpage seo. Pobiliście nawet POPa, szczególnie w kontekście UI i wygody korzystania ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może nagram nawet jakieś filmiki typowo o Waszych narzędziach ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@Akqub: O widzisz, nawet nie wiedziałem. Swoją drogą ładnie i z klasą odpowiedzieli mi na ich grupce gdzie wskazałem, że nawet oni używają keyword stuffingu i emoji na wizytówce. Jak widać wiedzą co robią, chociaż nie muszą o tym mówić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@SeoGuy: heja. Mam problem xd wpadłem na pomysł malutkiego biznesiku do dorobienia sobei do pensji. Stworzyłem stronę www, fb i insta, gdzie wstawiłęm tylko tło profilowe i wypełniłem dane i nie mam ani jednego klienta, czy nei mam żadnych lajków. a 1 kwietnia wszystko odpaliłem. Jak w ogóle zacząć zdobywać klientów, ruch, jak ruszyć kulę śnieżną? - gdzie ja mogę w ogóle porozmawiać o moim pomyśle na biznes, cenach, usłudze?