Wpis z mikrobloga

#beonlineteam #forex #gielda #immasteryacademy #trading #biznes #piramidafinansowa
Witam czy ktoś kojarzy plaftormę beonlineteam? Jest to akademia oparta na masteryacademy która opiera się na inwestowaniu na forexie. Płacisz abonament za 100$ i zyskujesz dostęp do jakiś mentorów nauczycieli narzędzi giełdowych i społeczności tych inwestorów całych, a jak zaprosisz znajomych to masz kolejny miesiąc za free. Według mnie niezła bajeczka i niezbyt legit ale dostaję mnóstwo zaproszeń do tego i ludzie piszą o tym na grupkach. Miał ktoś z was z tym do czynienia co myślicie?
  • 10
@Wojtegs: Ty gościu robisz sobie żarty? Pod jednym scamem Ci wyjaśniam, to wyjeżdżasz z drugą scam stronią która ma z Ciebie zrobić gracza giełdowego w dwa miesiące? Na co ty liczysz, masz ty po raz kolejny ponzi w którym wpłacasz kasę, i osoby nad tobą ładnie zarabiają. A ty zostajesz z "materiałami szkoleniowymi" i obietnicami. Błagam, opuść te grupki. Tam są BOTY i naganiacze którzy mają Cię do tego namówić. Zacznij
I z drugiej strony fajnie by było też samemu takie coś otworzyć i czerpać dochód na innych ....


@Wojtegs: Wlasnie dlatego oni to otwieraja i imaja sie coraz bardziej wyrafinowanych sposobow by przyciagnac mlodych. Jedno, podstaw FX-a nauczysz sie w lat kilka, zachowania smart money bedziesz sie uczyc cale zycie, jak bedziesz wytrwaly to zrobisz pieniadze, ale zanim je zrobisz to wykasujesz kilka kont.
@Wojtegs: Też mnie zapraszają, bo taki jest ich schemat działania, werbują do piramidy i mają z tego korzyści. Wejdź na tag #mlm na wykopie i masz od wielu lat przykłady tych firemek-piramid, które bardzo podobnie działają. W twoim wieku też zaciekawiłem się #mlm i mogę ci uczciwe powiedzieć, że nie warto. Forex jest najprawdopodobniej tylko przykrywką chodzi o naganianie leszczyny do piramidy i żebyś im płacił za szkolenia. Jestem ciekaw kim