Wpis z mikrobloga

Jestem po 1 roku firu na uczelni ekonomicznej, wysłałem do tej pory około 30 CV (na wszystkie oferty gownoklepacza entry, które nie wymagały roku studiów). Nigdzie nie oddzwonili xD. Czy rok studiów, może mnie zdyskwalifikować na starcie?
#korpo #korposwiat
  • 12
@chinski_pierozek ciężko mi personalizować CV. Nie mam expa, jedyne czym się wyróżniam to podstawy VBA oraz SQL. Języki ang B2 niem A2 hiszp A2 - hrka z koła naukowego w którym jestem, poleciła wpisać wszystkie. Mógłbyś zasugerować jak w moim przypadku miałaby taka personalizacja wyglądać? CV wysyłam na AP, AML, payroll, do małych januszexow gdzie płacą, no praktycznie wszędzie gdzie nie wspominają o roku studiów.
@crewlove Kraków. Mam dość konkretny plan co chciałbym robić na 3-4 roku, a po prostu teraz potrzebuje iść do pracy. Myślę że fajniej by było po prostu pracować już w korpo że względu na expa ,,biurowego", chociaż magazynu u Hansa tez się nie boję. Dzięki za pomysł z Redditem, na śmierć zapomniałem o tamtejszych tagach
@ChocolateMilk00:
Tak jak Ci kolega @crewlove pisze, jak ludzie bez doświadczenia to wolą ludzi z 2-3 roku. Mi też się nie udało wcześniej załapać niż wtedy + teraz przez covida pewnie też ciężej dla osób bez doświadczenia.
No albo wysyłaj wszędzie jak leci i miej nadzieję, że ktoś odpowie, albo spróbuj tak jak ktoś inny pisał jakiś list motywacyjny i zmieniaj nazwę firmy i jedno zdanie, że interesuje Cię coś tam.
źródło: comment_1621593354FUe2a3ycIJnLroP1n9CXW1.jpg