Wpis z mikrobloga

Siema!

Takie pytanie i prośba o pomoc - macie jakieś zdjęcia naszych żelków #gusto w Biedronkach? Robię mapkę gdzie jeszcze można je ewentualnie znaleźć, być może udałoby się znowu zawitać na półkach, pojawiła się taka opcja w zasięgu i tak sobie pomyślałem, że fajnie byłoby zrobić mapkę żelków dostępnych w Biedronkach, pododawałbym pinezki i oznaczał gdzie udało się dotrzeć. Wrzucajcie jakieś swoje zdjęcia żelków z informacją gdzie można je znaleźć. #biedronka ma masę sklepów, sam ich wszystkich nie obskoczę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z góry dzięki!
Kwasny_konfident - Siema!

Takie pytanie i prośba o pomoc - macie jakieś zdjęcia nasz...

źródło: comment_1621499408ejkjyxwXLBczBXx5JfQfln.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@misioneos: Dzięki za info, dodam do mapki punkt, ogółem to chciałbym jakieś fotki, bo zawsze to fajniej, jak ktoś byłby tak uprzejmy, żeby je zrobić i wstawić tu lub na mirko z @ mojego konta, to na pewno to docenię. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Kwasny_konfident: następnym razem jak będę w biedronce i przypomnę sobie to zrobię fotę bo są żelki, Norwida 15 Gdańsk. Mam nadzieje ze dorzucą rekinki bo to moje ulubione i juz 3 opakowania kupiłem u nich XD
  • Odpowiedz
@ql00: Siema, skomponowałem coś specjalnie dla Ciebie, napisałem kilka słów o każdych, wszystko w kubkach, żebyś nie pchał się w kilogramowe worki, jeśli chcesz po prostu spróbować, bez limitowanych wersji smakowych, do których link podaję na końcu, tylko produkty dostępne w stałej ofercie. Tak więc poniżej zestaw "Skosztuj Gusto" w wersji dla ql00:

https://sklep.gusto.pl/pl/p/Anyzowe-zelki-450-g-kubek-Anyzki/32
Anyżowe żelki – jak ktoś lubi to spoko, jak ktoś nie lubi to nie, ale polecam spróbować
Kwasny_konfident - @ql00: Siema, skomponowałem coś specjalnie dla Ciebie, napisałem k...

źródło: comment_16215189848eESGbGz2cf9OpU1xtJm9Z.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz