Wpis z mikrobloga

@ajuto00: zgadzam się ale nadal podtrzymuję, że nazywanie WSZYSTKICH niezaszczepionych idiotami to przegięcie. I oczywiście "nie mając absolutnie żadnych argumentów przeciwko szczepionce jest idiotą" to tacy to idioci tak jak napisałeś.
  • Odpowiedz
NAPISZ DO AUTORA XD Wytknij mu że sieje ORDYNARNĄ MANIPULACJE. Powiedz mu że ty się znasz, bo jesteś matematykiem na stronie ze śmiesznymi obrazkami


@wojna: No i czemu się zesrałeś? Wrzuciłeś wpis bez podania źródła, więc na niego odpowiedziałem. Nie wiedziałem skąd jest źródło dopóki nie wrzuciłeś screena

Naczytałeś się o @wojnie że manipulant i przylazłeś tutaj żeby mi wytknąć, tą ordynarną manipulacje.


Typie, nie mam pojęcia kim jesteś
  • Odpowiedz
raczej kolejny przykład, że Polacy to idioci


@rpiro: Raczej szczepiący się to idioci. Skoro szczepionki ą super, to niech Morawiecki wyjdzie i powie, że szczepienia są obowiązkowe i weźmie odpowiedzialność za ewentualne powikłania. Ale nie wyjdzie i nie powie, bo nie chce brać odpowiedzialności, ciekawe dlaczego?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rpiro: jeśli miarą sukcesu programu szczepień jest to, że Izrael dokonuje właśnie holocaustu Palestyny to tak, gratulacje dla Izraela.
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: No cóż, mam kilku znajomych, którzy się nie zaszczepili, bo nie. Nie są jakimiś antyszczepami, po prostu uważają się za niezagrożonych. Nie mają też znajomych, którzy leczą powikłania, więc może im do wyobraźni to nie przemawia. Jak to się mówi mądry Polak (dopiero) po szkodzie
  • Odpowiedz
@wojna: Spoko, zaraz rząd zrobi program 1000 zł dla każdego szczepiącego się, oni pójdą się masowo szczepić a ci co już się zaszczepili będą frajerami, którzy przez nadaktywność 1000 zł nie dostali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@WszystkieFajneLoginySaZajete: w jaki sposób nieujmowanie Polaków zaszczepionych poza granicami Polski będzie manipulacja w artykule na temat szczepienia w Polsce?
I według ciebie pytanie czy umiesz znaleźć rok 2003 na wykresie jest obraza?
I co nas obchodzi różnica urodzeń między 2003, a 2009 skoro osoby z 2009 roku nie mogą się jeszcze szczepić? Mówimy o zmniejszającej się ilości osób osiągających pełnoletniość czyli raczej należałoby sie odnieść do lat przed 2003, prawda?
  • Odpowiedz
w jaki sposób nieujmowanie Polaków zaszczepionych poza granicami Polski będzie manipulacja w artykule na temat szczepienia w Polsce?


@dobrzecisiewydaje: właśnie ci napisałem. Ci polacy którzy szczepili się za granicą nie będą ujmowani w statystykach, więc narracja że "21 milionów polaków nie zarejestrowało się" to manipulacja, bo nie bierze pod uwagę tych ludzi którzy nigdy nie zarejestrują się w polsce.

I według ciebie pytanie czy umiesz znaleźć rok 2003 na wykresie jest
  • Odpowiedz
@Gordon_LL: @rpiro: Czy Ja wiem. Rozważmy warianty:
a) nie zachorujesz - nic nie tracisz
b) zachorujesz przejdziesz lekko i bez powikłań - wygranko
c) zachorujesz ciężko i przejdziesz ciężko bez powikłań - wygranko
d) ciężko przejdziesz i będą powikłania - słabo, było się zaszczepić
e) umrzesz
  • Odpowiedz
@Gordon_LL: nieszczepienie się preparatem nowej generacji, którego dalekosiężne skutki nie są nikomu znane uważam za zdroworozsądkowe. Pragnę przypomnieć, że w "normalnych" czasach owy preparat byłby zatwierdzony po przejściu wszystkich faz, w tym wypadku został ona zatwierdzony warunkowo przez wszystkie komisje CDC etc. dopuszczające leki do obrotu. Pragnę również zaznaczyć, że producenci są zniesieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek odszkodowania w naszym kraju, to projekt
  • Odpowiedz