Wpis z mikrobloga

Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środowisk antyszczepionkowców. 21 mln Polaków nie zarejestrowało się na szczepienie, choć mogli to zrobić w każdej chwili przez telefon, internet albo w lokalnej przychodni.

Kolejny sukces Polskiego rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #heheszki #ciekawostki #szczepienia #koronawirus #polska
wojna - Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środ...

źródło: comment_1621491513ckRPRKW0acbJaDAOnyyZoA.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@rpiro: huja prawda, w mojej lokalizacji nie ma terminow do konca czerwca wszystko zajete... No chyba ze astrą ktorej zrobili antyreklame
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 17
@wojna: patrząc na przykłady jak Izrael wyraźnie widać sens szczepienia. Rację ma @cybulion poza Astrą nie wszystkie szczepionki są dostępne w każdej lokalizacji.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@rpiro: na moderne najblizej ode mnie 100km 18 czerwiec, pfizer 22 czerwiec 80km. J&J 140km po 6czerwca. Nic szybciej i blizej. Nie mieszkam na podlasiu.
  • Odpowiedz
To proste - jest nie ma przeciwwskazań medycznych, nieszczepienie się jest idiotyzmem.


@Gordon_LL: raczej na odwrót, przy braku wskazań medycznych i bycia w grupie szczególnego ryzyka, szczepienie się warunkowo dopuszczonym preparatem jest idiotyzmem
  • Odpowiedz
raczej kolejny przykład, że Polacy to idioci


@rpiro: dlaczego? A może Ty jesteś idiotą?
Ja osobiście nie będę się szczepił ale nie mam nic przeciw osobom które się zaszczepią a już na pewno nie wyzywam ich od idiotów. Każdy ma różne sytuacje w życiu i zdarzenia więc taką kwestię nie można uogólniać. np. w moim przypadku odmowa szczepienia wywodzi się głównie z tego: jestem młody a dodatkowo przechorowałem już.
Czyli
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak: zaszczepisz się po pół roku jak jest zalecane po przebyciu choroby? Op pewnie mówi o tych ludziach którzy mogą się zaszczepić ale tego nie robią bo są foliarzami jak ci u góry co piszą o „eksperymencie”.
  • Odpowiedz
@norivtoset: rozumiem, sam tych foliarzy nie szanuję. Ale nie godzę się na ogólne nazywanie wszystkich nieszczepionych idiotami bo jak już pisałem każdy ma różne powody nieszczepienia a takie wrzucanie osób jak np ja do jednego wora z foliarzami to kretynizm.
A czy ja się po pół roku zaszczepię? Ciężko powiedzieć bo prawdopodobnie 2 razy przechodziłem wirusa i czy to ma sens niech już lepiej lekarz rodzinny w moim przypadku zadecyduje/doradzi.
  • Odpowiedz