Wpis z mikrobloga

Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środowisk antyszczepionkowców. 21 mln Polaków nie zarejestrowało się na szczepienie, choć mogli to zrobić w każdej chwili przez telefon, internet albo w lokalnej przychodni.

Kolejny sukces Polskiego rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazpisu #heheszki #ciekawostki #szczepienia #koronawirus #polska
wojna - Po 143 dniach trwania Narodowego Programu Szczepień zanosi się na triumf środ...

źródło: comment_1621491513ckRPRKW0acbJaDAOnyyZoA.jpg

Pobierz
  • 118
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Gordon_LL: przepraszam, autokorekta ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam szczepienie na 18 czerwca i tak myśle czy moje nadciśnienie czy alergia to raczej żadne przeciwskazania?
  • Odpowiedz
@dzidek_nowak właśnie po takich zachowaniu jak @rpiro widać kto jest idiotą i kto uważa się za najmądrzejszego, chyba każdy ma wybór. Jak napisał jeden mirek:
-przyjdzie nowa fala i znowu będzie dużo zachorowań to znaczy, że szczepionki nie działają jak powinny, więc się nie zaszczepie.
-przyjdzie nowa fala i będzie mniej zachorowań, to znaczy, że będzie mniejsze prawdopodobieństwo zachorowania to też nie będę się musiał szczepić ( ͡º ͜
  • Odpowiedz
Pragnę również zaznaczyć, że producenci są zniesieni z jakiejkolwiek odpowiedzialności za ewentualne skutki uboczne. Jeżeli chodzi o jakiekolwiek odszkodowania w naszym kraju, to projekt ustawy nie był jeszcze bodajże czytany a sama jego treść i kwoty związane z ewentualnymi odszkodowaniami to kpina.


@r3d1w4d: Nie, podajesz fake newsa. Producent odpowiada za skutki uboczne szczepionki w Unii Europejskiej. Podstawa prawna to art. 35a Prawa farmaceutycznego. Nie została wyłączona odpowiedzialność karna ani cywilna
  • Odpowiedz
@rpiro jaki sens skoro są kraje które mimo okazania szczepienia i tak wymagają drogiego testu. Na jesieni i tak p----------ą kolejny lock.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojna: No, nie wiem, czy się tak nie rejestrują. Obdzwoniłem wszystkie punkty w mojej okolicy i terminy od drugiego tygodnia czerwca.
  • Odpowiedz
@eenki: Zauważyłeś, że o swojej wyjątkowej inteligencji i szerokiej wiedzy zazwyczaj są przekonani ludzie mierni, delikatnie ujmując? Tacy też często stosują inwektywy wobec innych, bez uzasadnienia w rzeczywistości. Nie potrafią też poprawnie posługiwać się posiadanymi danymi, czy wyciągać wnioski. Nie śmiertelność jest tu kluczem, a zjadliwość i przebieg choroby. Wirus ten jest wysoce zjadliwy, a więc szybko i niekontrolowanie się rozprzestrzenia. W przypadku zachorowania może doprowadzić do nagłego pogorszenia stanu
  • Odpowiedz
@Jestembogaty: Jaki ty jesteś inteligentny! Twórca prawd objawionych i deklasujący intelektualnie 99% ludzi. Wszyscy inni są debilami. Nawet gdybym przez kilka dni, non stop, skupiał się na wytworzeniu najbardziej debilnego wniosku, czy też tezy, to nie zbliżyłbym się do ciebie. Powinno ci być wstyd otwierać usta.
  • Odpowiedz
@josoof: Branie Aviomarinu jest działaniem ograniczającym dolegliwości stwierdzonej, widocznej i potwierdzanej choroby, a w zasadzie dysfunkcji błędnika. Jest wskazanie medyczne do brania leków. No jak ludzie chorują to biorą leki. Chyba, że nie mogą brać pewnych leków, bo mają uczulenie na składnik leku, często składnik czynny, co wyklucza ich całą grupę. A to uczulenie może doprowadzić do powikłań, w tym śmierci. Lub lek może zagrozić życiu i zdrowiu płodu u
  • Odpowiedz