Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
Właśnie zakończyłem słuchowisko "Chrzest Ognia", mega się wkręciłem w klimat, nigdy wcześniej nie słuchałem żadnych audiobooków, a zacząłem od Czasu Pogardy (wcześniejsze części czytałem). Chciałem teraz zacząć słuchać Wieżę Jaskółki... i odkryłem brutalną prawdę o jej losach (°°


Czy jest sens słuchania w zamian Sezonu Burz? Niby prequel, ale gdzieś wyczytałem, że to część w rodzaju dopełnienia historii i lepiej się zabrać za nią po przeczytaniu całości. Nie mam czasu na doczytanie sagi, a wersja z innym lektorem jest... średnia.

#wiedzmin #sapkowski #audiobook #sluchowisko #fonopolis #supernowa
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cezeterson: Jest sens. To oddzielna historia chronologicznie gdzieś przy początku książek. Jedynie ostatni krótki rozdział to nawiązanie do zakończenia całej sagi, więc to można ominąć, jak się wcześniejszych nie czytało. Ogólnie mimo, że sporo osób mówi, że to najgorsza część, dla mnie bardzo przyjemna historia, zwłaszcza w tej realizacji słuchowiskowej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SnikerS89: dzięki. Mam potrzebę przebywania nadal w Wiedźmińskim świecie - rowerowe jazdy wieczorami przez mazurskie zabagnione lasy pozwalają wczuć się jeszcze bardziej w odsluchiwane treści ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@r0bs0n: @jalop: jest też na YT, ale obiecuję, że jeśli dwie brakujące części kiedykolwiek się ukażą, to odsłucham je już w pełni legalnie ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@cezeterson: Przesłuchaj sobie Trylogię Husycką (Narrenturm, Boży Bojownicy, Lux Perpetua) - zrealizowany z ogromnym rozmachem audiobook, Trylogia autorstwa Sapkowskiego. Rewelacja. Słucham całej raz na kwartał :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@UFC_Jest_W_Dupie: przeskok z Chrztu Ognia na lektora w Wieży Jaskółki jest bolesny :D po dwudniowym ochłonięciu zacząłem jednak słuchać Wieży Jaskółki z lektorem i nie jest tak źle! Mózg to genialny organ: po kilkunastu minutach słuchania zupełnie ignoruje głos lektora i przetwarza go na głosy, które pamiętam z poprzednich części ( ͡° ͜ʖ ͡°) spróbuj jak się już pogodzisz ze śmiercią Fonopolisu, ja kończę już 3
  • Odpowiedz