Wpis z mikrobloga

Kontynuuję moją serię testowania wrocławskich suszarni. Dziś idzie nowy lokal 7 Samurajów z Sienkiewicza. Wkrótce krótka recenzja zdjęciowo-opisowa ( ͡º ͜ʖ͡º)

Dziś zamówione:
CALIFORNIA SAKE - kalmar w tempurze z opalanym łososiem
SHIROMI SAKANA PANKO - tatar z białych ryb, sos kobe, szczypiorek, smażone w panko
EBI TEMPURA - krewetka w tempurze, sos kobe, szczypiorek, kampyo, ogórek, sałata
TAKO - ośmiornica, majonez truflowy, sałata, kawior, suszony pomidor
HOTATEGAI PANKO - przegrzebki, majonez ziołowy, por, smażone w panko

Całość 130zł, co jak na te składniki oceniam za bardzo dobrą cenę, mam nadzieję że się nie przejadę.

#wroclaw #jedzenie71
Iudex - Kontynuuję moją serię testowania wrocławskich suszarni. Dziś idzie nowy lokal...

źródło: comment_1621442776vKBtaaQ3781PCXaocARYqS.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@witam12: Jedno z lepszych zamówień w relacji cena/jakość.

Przegrzebki, ośmiornica, tatar z białej ryby - naprawdę dobre. Węgorz z łososiem też bardzo fajne, przyjemnie słodki. Panko chrupkie, dostawa przed czasem.

Umieszczam wysoko na liście. Wręcz uważam, że można się spodziewać podniesienia cen za jakiś czas, więc zwłaszcza warto próbować teraz.
Iudex - @witam12: Jedno z lepszych zamówień w relacji cena/jakość. 

Przegrzebki, o...

źródło: comment_1621495053LHQHeUQ9H2TbIKcl1pmtfp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Dandsi: To było to xD

Nie robię jakichś gigantycznych recenzji, raczej kilka zdań. To jednak tylko 5 kęsów dania z plastikowej tacki.

Jak masz pytania to strzelaj.

Chyba, że mówisz o podsumowaniu testu suszarni - to w ogóle nie planuję tego zakończyć, będę testował do oporu.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Dandsi Tylko kiedy mam zakończyć? xD
Mogę zrobić jakieś podsumowanie po roku czy coś ew.
Ale przecież nie przestanę nagle jesc xD
  • Odpowiedz