Wpis z mikrobloga

@Praemislia: A nie sadzisz, ze sytuacja jest jakby dosc napieta i skutecznosc akcji szczepien zalezy wlasnie od jej predkosci. Po prostu nie ma czasu na zastanawianie sie, bo i tak nic nic nie wymyslisz. Szczepionki zostaly wdrozone szybko, bo sytuacja tego wymagala. Dlaczego niektorzy moga pozwalac sobie na komfort czekania, a inni isc na pierwszy ogien. Jak dla mnie taka postawa to zwykle tchorzostwo i skrajny egoizm ze strony tych pierwszych,
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Nie można myśleć "biorę, co dają, nawet jeśli to szkodliwe dla mojego zdrowia". Zwłaszcza, że nawet według statystyk WHO większość przypadków to przypadki niegroźne. To nie jest choroba, po której każdy pada jak mucha na ziemię. Plus tak jak ktoś pisał wyżej - wirus ciągle ewoluuje i jeśli będzie 20 odmian to dzięki, ale nie będę brała 20 szczepionek.
  • Odpowiedz
@Praemislia: Na razie wzielas jedną i zyjesz. Ale nie przeszkadza Ci to wyolbrzymic wszystkiego i podkreslac, na jakie to wielkie poswiecenie sie zdobylas. Nikt Ci nie wciska ruskiego sputnika, tylko szczepionki ktorymi zostaly zaszczepione cale narody i powazne powiklania zdarzaly sie niezwykle rzadko. Za to zrujnowane biznesy i gospodarki, pozamykane sklepy, restauracje, brak mozliwosci wyjazdow, dzieci pozamykane w domach, choroby psychiczne, o tym wszystkim zapominasz, bo przeciez wiekszosc przechodzi wirusa lagodnie.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: i przejmują się 22 latkiem, który na drugim końcu świata zmarł po przyjęciu szczepionki choć nawet nie wiadomo, czy ona spowodowała zgon...

a mają w dupie to, że w ich własnym kraju tylko wczoraj zmarły 74 osoby, które złapały zupełnie niegroźnego wirusa wykreowanej pandemii (oraz 255 osób, które poza wirusem cierpiały też na inne dolegliwości).
FlasH - @smutny_kojot: i przejmują się 22 latkiem, który na drugim końcu świata zmarł...

źródło: comment_1621457638DqTZ4BWnHBD9vbpBtKjtoy.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
koronacyrk wreszcie sie zakonczyl.

@smutny_kojot: Ten cyrk tworzą politycy. Pandemia to pandemia, trochę ludzi umrze i tyle. Politycy chcą #!$%@?ć gospodarkę i stosować obostrzenia by umarło ich troszkę mniej. Nie potrzebuję szczepionki i proszę nie zabierać mi mojej wolności. Ale jak chcesz się szczepić to śmiało, jak dla mnie to nawet 10 dawek. Umrę to umrę, bez przesady.
  • Odpowiedz
Za to zrujnowane biznesy i gospodarki, pozamykane sklepy, restauracje, brak mozliwosci wyjazdow, dzieci pozamykane w domach, choroby psychiczne, o tym wszystkim zapominasz


@smutny_kojot: to nie wskutek wirusa tylko debilnych decyzji rządów.
  • Odpowiedz
  • 1
@dzikdzikdzik ale ty to masz silną osobowość i jaki jesteś wyjątkowy, cały świat w spisku przeciwko Tobie i chce zrujnować gospodarke. Przedszkole czy już podstawówka?
  • Odpowiedz
@P3tro: Jestem nieczytaty i niepisaty. Sasin też pewnie nie wydał 70kk złotych na wybory, a tam same takie zacne osobistyści godne zaufania decydujące co dla Ciebie dobre a co złe. Chesz to ufaj im.
  • Odpowiedz
  • 2
@smutny_kojot moja różowa po szczepionce pfizera miała odretwiale policzki na następny dzień prześlę to na trzeci dzień, bóle głowy ma do tej pory a było to w zeszły czwartek więc pisanie że po x godzinach nie masz żadnych powikłań to żadna prawda.
3 dzieci w wieku 18 lat u sióstr różowej była szczepionka astra przez 2 dni mieli gorączkę 39 stopni.
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: XD
Zaszczepienie się tak pomoże zakończyć ten cyrk tak samo jak nie oddawanie gnębiącemu cię kolesiowi w szkole sprawi ze mu się znudzi xD
Matka cię oszukała przykro mi
  • Odpowiedz