Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: z tych 30% - co najmniej 25% to nie foliarze. To zwykli ludzie, którzy się boją nowości, którzy chcą zeby było jak było.

A foliarze, dzięki zorganizowanej akcji szerzenia strachu, obawy i zwątpienia wygrali - zasiali tyle zwiątpienia że ci zwykli ludzie "nie wiedzą, zastanowią się", "im nic nie grozi", "wirus już przeszedł", "ja młody jestem" itp.

To oczywicie też absolutna wina państwa i rządu którego polityka informacyjna jest chaotyczna
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@smutny_kojot: już mówi się o trzeciej dawce, bo po 3 miesiącach od drugiej liczba przeciwciał znacznie spada, gdzie osoby po chorobie mają aktywne samodzielnie wytworzone przeciwciała 8-10 miesięcy, pojawiły się informacje ze mutacja z Tanzanii jest tak zmieniona ze przeciwciała nie wychowycą kolca wirusa, przestałem wierzyć w szczepienia, myślę że rządzącym będzie co raz trudniej wprowadzać jakieś absurdalne restrykcje typu zamknięcie lasu, bo po prostu srodki podjęte do zatrzymania pandemii nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Miler111111: gościu miałem szczepienie na 1.06 ale dzisiaj jak zrobiłem research, to zwatpiłem po prostu, nie rozumiem jak można porównywać to do szczepien na grypę na który nigdy się nie szczepiłem, a tu prawdopodobnie 3 dawki plus powtórka co rok, serio przeszedłem to bezobjawowo jak duża część społeczeństwa i jak długo nie będzie przymusowych szczepien to robię unik
  • Odpowiedz
@quzko: Będzie 1 w historii choroba, na którą trzeba się doszczepiać jednym cięgiem xD Przy grypie chociaż ma to ten sens, że są non stop nowe mutacje, a przy covidzie już na wypadek braku mutacji zabezpieczają się "spadkiem przeciwciał już po 3 miesiącach" xDD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Miler111111: co raz więcej z otoczenia niusów o ludziach po szczepieniu z covidem, jeśli ta szczepionka gwarantuje jedynie lekkie przebycie choroby to mam to samo w kontakcie z wirusem
  • Odpowiedz
w dupię mam twoją populację. Populacja ma na mnie #!$%@?, więc ja na populację mam jeszcze bardziej #!$%@?


@Miler111111: Przynajmniej szczera odpowiedz socjopaty, a nie jak u innych freethinkerow wymyslanie absurdalnych argumentow i wklejanie badan z IDzD. Szanuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@smutny_kojot: Serio piszesz o braku skutków ubocznych po kilku godzinach od szczepienia wyzywając przy tym nieszczepiących się? Jesteś kretynem? Jak zapalisz jednego szluga to też opowiadasz wszystkim, że lekarze to foliarze, bo żadnego raka płuc nie dostałeś?
  • Odpowiedz
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zyje sie w kraju, w ktorym 30 proc spoleczenstwa to #!$%@? foliarze, ktorzy wlasne urojenia stawiaja ponad bezpieczenstwo populacji


@thomekh: To jest dluga wiazanka? Zwykle spostrzezenie, jakich wiele na tym portalu. Przeciez olalbym to, gdyby od postawy takich ameb nie zalezalo zycie moje i moich bliskich, ale niestety musimy dzielic to samo powietrze, nad czym szczerze ubolewam.
  • Odpowiedz