Wpis z mikrobloga

@smutny_kojot: z tych 30% - co najmniej 25% to nie foliarze. To zwykli ludzie, którzy się boją nowości, którzy chcą zeby było jak było.

A foliarze, dzięki zorganizowanej akcji szerzenia strachu, obawy i zwątpienia wygrali - zasiali tyle zwiątpienia że ci zwykli ludzie "nie wiedzą, zastanowią się", "im nic nie grozi", "wirus już przeszedł", "ja młody jestem" itp.

To oczywicie też absolutna wina państwa i rządu którego polityka informacyjna jest chaotyczna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@smutny_kojot: już mówi się o trzeciej dawce, bo po 3 miesiącach od drugiej liczba przeciwciał znacznie spada, gdzie osoby po chorobie mają aktywne samodzielnie wytworzone przeciwciała 8-10 miesięcy, pojawiły się informacje ze mutacja z Tanzanii jest tak zmieniona ze przeciwciała nie wychowycą kolca wirusa, przestałem wierzyć w szczepienia, myślę że rządzącym będzie co raz trudniej wprowadzać jakieś absurdalne restrykcje typu zamknięcie lasu, bo po prostu srodki podjęte do zatrzymania pandemii nie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Miler111111: gościu miałem szczepienie na 1.06 ale dzisiaj jak zrobiłem research, to zwatpiłem po prostu, nie rozumiem jak można porównywać to do szczepien na grypę na który nigdy się nie szczepiłem, a tu prawdopodobnie 3 dawki plus powtórka co rok, serio przeszedłem to bezobjawowo jak duża część społeczeństwa i jak długo nie będzie przymusowych szczepien to robię unik
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

zyje sie w kraju, w ktorym 30 proc spoleczenstwa to #!$%@? foliarze, ktorzy wlasne urojenia stawiaja ponad bezpieczenstwo populacji


@thomekh: To jest dluga wiazanka? Zwykle spostrzezenie, jakich wiele na tym portalu. Przeciez olalbym to, gdyby od postawy takich ameb nie zalezalo zycie moje i moich bliskich, ale niestety musimy dzielic to samo powietrze, nad czym szczerze ubolewam.