Wpis z mikrobloga

jakiejś śmiesznej koncepcji istnienia "społeczeństwa"


@Vanni: powiem ci, że nie rozumiem jak ktoś, kto nauczył się w miarę poprawnie pisać po polsku może pisać takie brednie. Śmieszna koncepcja???

Mnóstwo osób codziennie ci zagraża, chociażby w transporcie.

@Vanni: zgadza się - dlatego społeczeństwo wymyśliło, że nie wystarczy kupić samochodu, żeby nim jeździć - najpierw społeczeństwo upewni się, że umiesz jeździć zanim ci pozwoli. Nie oburza cię to?

A jak koleś #!$%@?
  • Odpowiedz
  • 0
@FlasH: >najpierw społeczeństwo upewni się, że umiesz jeździć zanim ci pozwoli. Nie oburza cię to?

Oburza. Tylko kim jest to "społeczeństwo"? Jakieś nazwiska?

A jak koleś #!$%@? po mieście i zmiata z planszy całą rodzinę, to nie jest "urojona przemoc"


Tak, wtedy nie jest urojona.

I dlatego społeczeństwa - takie całkiem rzeczywiste, a nie koncepcyjne - ustaliły, że po mieście nie można #!$%@?ć 160 km/h. Ogranicza to twoją wolność?


Jakie znowu
  • Odpowiedz
Tylko kim jest to "społeczeństwo"?

@Vanni: chcesz linka do wikipedii?

Tak, wtedy nie jest urojona.


@Vanni: no widzisz - nie jest. Kto w takim razie będzie ustalał co jest akceptowalne, a co nie?
Mogę cię zastrzelić czując, że mi zagrażasz?

Jakie znowu "społeczeństwa"?

@Vanni: Rząd? Ten? Tamten? Rządy mijają, a społeczeństwa i jego reguły zostają.

Oczywiście, że ogranicza moją wolność.

I co, godzisz się na to?

Was, kolektywistów naprawdę
  • Odpowiedz
  • 0
@dzikdzikdzik swiat nie jest czarno-biały, debil Sasin to jedno, pandemia to drugie, łączenie tego świadczy o twojej niskiej świadomości, nie potrafisz przetwarzać wiadomości, wiec bogata wiedzę na temat wszystkiego czerpiesz ze swojej mądrej głowy, nikt nie będzie ci mowil co jest dobre a co jest zle, bo ty to przecież sam wiesz.
  • Odpowiedz
@P3tro: A Ty masz wiedzieć? Porardzę sobie bez szczepionki. Nie mam nic przeciwko, żeby ludzie się zaszczepili. I pandemia z tak niską umieralnością to nic przy pozostałych chorobach i problemach na Świecie. To już jest cyrk a nie normalny świat. I tak, przyznaje się, nie jestem najmądrzejszy ale też mam swoje ludzkie prawa i zamierzam z nich korzystać.
  • Odpowiedz