Wpis z mikrobloga

1 Bitcoin kupiony miesiąc temu po 239k za namową znajomego i wykopków. Próbowałem uciec przed inflacją bo wszyscy mówili że trzymanie pieniędzy na koncie w banku to głupota a ja zbierałem na wymarzone mieszkanie.
Obecnie z 239k zostało 140k - dzisiaj idę do prawnika żeby pogodać z nim co da się zrobić i żeby pomógł mi złożyć zawiadomienie do KNF o oszustwie.
Jak ktoś jest zainteresowany - będziemy składać pozew zbiorowy przeciwko coinbase. Piszcie PW z info ile straciliście i możecie się dołączać do pozwu.

#zalesie #przegryw #bitcoin #nieruchomosci #oszczedzanie #inwestycje #kryptowaluty #ethereum
  • 33
@Scaab: Witam wszystkich... Poszukuję osób które zostały oszukane przez @pawlo74 . Wierząc w jego przemowy, uwierzyłem że bitcoin będzie ciągle rósł. Kupowałem bitcoin po 11500 zł... Kupiłem go za pieniądze które miały iść na wymarzone mieszkanie. Wydałem łącznie 230 tys zł... Jestem na ten moment ponad 91 tys w plecy... A teraz do sedna poszukuję osób które dały się naciągnąć temu oszustowi tak jak ja. Proszę również o wszelkie informację o
@beerman: Właśnie technicznie jest ogromna. I tu i tu każdy powinien liczyć się z ryzykiem, ale te technikalia robią różnicę. Frankowicze byli w pozycji konsumenta biorąc kredyty we frankach. Banki które takie produkty oferowały uważa się trochę za organizjacje zaufania publicznego. Plus nad krypto nie ma zadnej kontroli a nad bankami jest... i tu i tu była gra w ruletkę trochę ale z frankami nikt nie podejżewal że to jest aż
OP to nie dość że największy bejciarz na wypoku to jeszcze z rozdwojeniem jaźni xD hatfu, skąd się tacy ludzie biorą