Wpis z mikrobloga

@JavaDevMatt: Pamietam, kolega zrobił ze mną wymianę- dał mi gothica dwójkę i jedynkę za mojego najlepszego bakugana w podbazie. Potem gadaliśmy w szkole o fabule i postaciach, disowalismy innych tekstami z gry. Ile ja w to godzin grałem, siedziałem u dziadków po szkole, a babcia przynosiła mi skrojone jabłuszka i jedyne czym się martwiłem, to zeby zrobic Polski na jutro. Prostsze czasy
@JavaDevMatt ja po raz pierwszy w G2 grałem z Nocą Kruka i powiem szczerze, że nie pasuje mi ta gra bez tego dodatku. Jakaś taka pustka jest bez tego. To tak jakby pominąć mega ważnego questa.
@JavaDevMatt: Swojego czasu znałem recenzję G3 z CDA autorstwa Cormaca na pamięć. Tak po prostu, można było zacząć mi czytać losowy fragment, a ja byłem w stanie dokończyć nie tylko cały akapit, ale i resztę recenzji.

Ileż razy ja ją przeczytałem, zanim dorwałem G3 w swoje ręce.. Minęło prawie 15 lat od kiedy przeczytałem ją po raz pierwszy, a wciąż pamiętam jej fragmenty, takie jak ten, że ciężko było mu trzymać
@JavaDevMatt: Pamiętam, że w play'u była recenzja na kilka stron World of Warcraft. Eh... przeczytałem tą recenzje z 5 razy, czasem później do niej wracałem. Niestety wszystko odbijało się o abonament i brak pieniążka w wieku gimnazjalnym. Na szczęście po kilku latach w technikum spełniłem swoje marzenie :) Nie zawiodłem się. Spędziłem kilka lat przy tej grze.
@JavaDevMatt: ja przygodę z Gothicem zacząłem też od recenzji, ale pierwszej części w CD-Action, pamiętam, że wystawili 7/10, ale mi tak się spodobał opis świata, questów i to, że wszystko może Cię zabić bez problemu, że zbierałem parę miesięcy kasę aż kupiłem i się nie zawiodłem, do tej pory jestem na nich #!$%@? przez tą reckę xD
@JavaDevMatt tak sobie czytam to co napisałeś, rocznik 89 here, czytelnik cda i znawca gothica..

Jak dziwnie dzis brzmi "pożyczył pelna wersje" to juz takie nie realne...
Co do cdaction mam jeszcze w domu kilkanaście egz. Z tamtych lat :)