Wpis z mikrobloga

@jestemsmutnyromek: no każdy pobiera, kto może. Tak czy siak to nie jest argument przeciw libkom, że pobierajo. Libkami licbusami-płogłamistami gardzę jak każdy rozumny człowiek, ale to akurat nie tędy droga by wytykać komuś pobieranie należnych im świadczeń.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@jestemsmutnyromek: bo to się dobrze plusuje i klepie po dupie nawzajem ( ͡° ͜ʖ ͡°) jestem w 100% przekonany, że każdy kto pracuje i ma bombelka tutaj pobiera (chyba, że z jakiegoś powodu nie może) - pytanie brzmi ilu tu 15latków podających się za dorosłych (moim zdaniem dużo xD)
  • Odpowiedz
dlaczego ktoś miałby rezygnować z odzyskiwania części swoich pieniędzy, które głupi rząd rozdaje?


@goferek: jeśli masz dwójkę dzieci to pobierasz 1000zł miesięcznie z świadczeń 500+. Teraz policz ile z żoną zarabiasz i jak byście na tym wyszli bez podatków i bez 500+. Zdradzę tylko, że ułamek podatków idzie na 500+ XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@laphroig: ale zdajesz sobie sprawę, że nie tylko dochodowy idzie na 500+? ( ͡° ͜ʖ ͡°) zdajesz sobie sprawę, że od każdego produktu i każdej usługi też płacisz? I każdego piwa i paczki fajek ( ͡° ͜ʖ ͡°) I to wszystko jak najbardziej idzie na 500+ - do tego pojawia się pytanie ile zapłaciłeś podatków zanim się dorobiłeś dziecka i tak można
  • Odpowiedz
@jestemsmutnyromek: 500+ to takie odwrócone bykowe. Ten kto ma choć jedno dziecko zyskuje. Kto nie ma żadnych - traci. Ogólnie rzecz biorąc to wykopki nie są w stanie pojąć, że biedak z trójką dzieci jest bardziej przydatny państwu niż ten bezdzietny wykopek co kupił BMW za 210k z salonu.
  • Odpowiedz
jeśli masz dwójkę dzieci to pobierasz 1000zł miesięcznie z świadczeń 500+. Teraz policz ile z żoną zarabiasz i jak byście na tym wyszli bez podatków i bez 500+. Zdradzę tylko, że ułamek podatków idzie na 500+ XD


@laphroig: Koszt 500+ jest podobny do zysków z dochodowego więc owszem, cały twój PIT idzie na bomble. A do żony PITa zaglądać nie muszę, sam płacę minimum 3x tyle podatku co pobieramy z
  • Odpowiedz
@jestemsmutnyromek: Nie rozumiem, skoro i tak dają to czemu nie brać? Kompletnie nie popieram tego programu, ale jakbym miała bombelka to bym brała. I tak dają, moja buntowniczość na nikim nie zrobi wrażenia, a przecież i tak na te pomysły płacę, i tak odczuwam skutki pędzącej inflacji. Nie czaję jaką logiką kierują się osoby, że jak się nie popiera to nie warto brać - ok, ja nie popieram, ja nie
  • Odpowiedz