Wpis z mikrobloga

JUST SHAVE IT BRO XDD

Znalazłem nowy kanał na yt, gdzie gościu robi ciekawe eksperymenty na tinderze.

1. Pierwszy eksperyment dotyczył całościowego looksmaxingu jaki zrobił autor kanału w ostatnich latach.

Jako łysy, bez zarostu, niedynamiczny typek w gajerku otrzymał zaledwie 2 matche i parę lajków, czyli wynik godny subhumana, totalna porażka.

Jako dynamiczniak po przeszczepie włosów i z lekkim zarostem, otrzymał 62 matche i niezliczone ilości lajków

https://www.youtube.com/watch?v=jb61kLWCkCc

2. Drugi eksperyment był po komentarzach widzów, którzy zwrócili uwagę, że profile zbytnio się różnią i żeby zrobił eksperyment, gdzie są 2 identyczne zdjęcia, z tą różnicą, że na jednym będzie łysolem, a na drugim po przeszczepie włosów. Co ciekawe jako lokalizacje do testów wybrano Wrocław i Kraków XDD

Pierwszego dnia polki dały owlosionemu Mattowi 8 matchy, ale za to niezliczone ilości lajków (ponad 99). Łysol dostał 3 matche i ponad 25 lajków.

Po 3 dniach dynamiczny łysol otrzymał 17 matchy, co nie jest tragicznym wynikiem (o wiele lepiej niż w eksperymencie nr 1), jednak oczywiście nie przekroczył granicy 99 lajków, co włochatemu udało się już pierwszego dnia. Wersja z włosami po 3 dniach otrzymała 42 matche.

https://www.youtube.com/watch?v=he8bpr-05Bs

Jeżeli jesteście podjarani 17 matchami łysego i planujecie się opędzlować na łyso, to przypominam, że Matt jest typem z zagranicy i ma wpisanie University of Vienna w Bio, co na pewno nie uszło uwadze #p0lka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#blackpill #tinder #looksmaxing #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #chadowezycie #podrywajzwykopem #logikarozowychpaskow ##!$%@? #stulejacontent #przegryw
  • 34
@kosmita: zgadza się, strzyżenie łba na zero wyszczególnia elementy twarzy. Twarz musi być naprawdę dobra, każda jej składowa na naprawde wysokim poziomie i do tego jeszcze dobry krztałt czaszki. Jeżeli to co piszesz jest prawdą to musisz byc chadem inaczej tego nie widze w dodatku ten wiek(pewnie wygladasz młodziej). Jestem w stanie w to uwierzyć ponieważ jestem podobnym przypadkiem, na łysola wyglądam dobrze i w wieku 31 lat( wygladam mlodziej dają
@okrim: już tyle tych filmów widziałem że od razu zauważam że typ jest po przeszczepie włosów xd na ulicy też łatwo rozpoznam, te włosy zupełnie inaczej rosną, są cienkie i mają zbyt zaznaczającą się linie co wygląda nienaturalnie
@valko77: Po prostu im więcej zapłacisz, tym lepiej Ci to zrobią, zgodnie ze sztuką. Włosy na przód trzeba właśnie wybrać, muszą mieć odpowiednią grubość, a nie po taniości, że na pałę wszczepiają.
@czarny_black: wygląd jest kwestią względną. Laski 20-35 prawie zawsze trafiają ile mam lat. Laski 35-45 zwykle uważają, że wyglądam na młodszego niż jestem. Poza tym wiele ma swoje typy, coś jak faceci, jeden woli wysokie blondynki a drugi niskie rude. Tylko #!$%@? szony muszą mieć "najlepszy zestaw na osiedlu", przynajmniej tak deklarują, bo kończą jako 35letnie otyłe tragedie albo "panie z pieskiem".
@kosmita: wygląd nie jest kwestią względną wystarczy popatrzeć na to jak ja moge przebierać w laskach(a nie jestem żadnym dobrym podrywaczem tylko wszystko załatwia morda)a jak kijowo mają moi kumple mniej atrakcyjni normicy musza sie bardzo natrudzić zeby cokolwiek zaruchać, mój brat chadlite tez rucha na luzie ale branie ma mniejsze i przy mnie staje sie niewidzialny dla kobiet. Pewnie jesteś chadlite/chad i nawet tego nie czaisz tylko wierzysz w te
nawet tego nie czaisz tylko wierzysz w te normickie gadki


@czarny_black: przez 16 lat poza moją żoną kobiety widywałem zwykle przez przynajmniej jedną szybę i nie interesowały mnie kompletnie. Ze wzajemnością. Nagle zmieniły mi się geny? No way. Dokładnie pamiętam kiedy to się zmieniło.
wygląd jest kwestią względną.


@kosmita: zgadza się tylko jest haczyk. Musisz być dymorficzny i od tego momentu zaczyna się koncert życzeń różowych w stylu niebieskie/brązowe itp. oczy/włosy/#!$%@?. Jak jesteś niski (poniżej 170 cm), bardzo chudy bez zarysów mięśni czy masz tzw. babyface to wymagania się nie zaczynają bo nie zwracają na ciebie uwagi. Po prostu nie wyglądasz jak mężczyzna. To tak jakby tobie podobała się kobieta z barkami szerszymi od bioder