Wpis z mikrobloga

Ten Pan podał swoje zdanie negatywnie traktując mniejszość, kiepskim argumentem.
Ja za to obaliłem ten argument właśnie brakiem logiki.
Podałem też informację (nową dla tego Pana jak widać) która no cóż, nie jest dobra, ale prawdziwa.
Otóż pedofilia występuje tylko u ludzi, bez ludzi pedofilia zniknie, a homoseksualizm jak istniał tak nadal będzie istnieć.
I tego Pan nie zrozumiał.
Nie bronie pedofilów, oj nie, ale napisałem fakt, który jak widać, ten Pan go odrzuca zachowując się tak jak wyznawca płaskiej ziemi.
Następnie zablokował mnie, co jest bardzo niekulturalne, w takim razie ja piszę swój komentarz i NIE blokuję go, oraz NIE będę usuwał żadnego komentarza.
W dodatku ten Pan usuwa komentarze osób, które mają odmienne zdanie...

PS. Czemu bronie osoby homoseksualne? bo są niewinne.
Nie powinno się gorzej traktować osób za to co nie wybierały, tak jak za kolor skóry.
A jak ktoś podaje jakiś argument i uznaje jako dowód, który jest daleki od faktów, wtedy ja podaje te fakty lub logiczną teorię.

PS2. Czytałem dokładnie regulamin, jeżeli coś złamałem, bardzo przepraszam.
PS3. To mój pierwszy komentarz na głównej i coś nie pykło, bo zrobiłem jednocześnie jako ,,artykuł", proszę więc wybaczyć moją pomyłkę.

#kultura #polityka #homoseksualizm #mniejszosc #polska #troll
Eskim0s - Ten Pan podał swoje zdanie negatywnie traktując mniejszość, kiepskim argume...

źródło: comment_16213382414mdQEjQVcAYhushpXBtXWp.jpg

Pobierz
  • 7