Wpis z mikrobloga

Do 21 niby jeszcze daleko ale czemu by już się nie pochwalić swoimi przewidywaniami na SF1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Moim zdaniem dziś do finału wejdą:
1. Australia
2. Litwa
3. Rosja
4. Szwecja
5. Azerbejdżan
6. Chorwacja
7. Cypr
8. Norwegia
9. Malta
10. Ukraina

Ewentualnie za Australię lub Norwegię (prędzej to pierwsze) wejdzie Rumunia bądź Belgia (prędzej to drugie).


#eurowizja
  • 13
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@HardPiroman: na Rumunię nie liczyłabym, słuchałam wczorajszej próby dla Jury, no niestety wyje niemiłosiernie. Prędzej obstawiam wejście Izraela, dziewczyna może robić wrażenie swoim głosem
  • Odpowiedz
  • 2
@WscieklySasquatch uwierz mi, że bukmacherzy dając kurs 1.01 nie mylą się, piosenka jest też na drugim miejscu w największym rankingu fanów Eurowizji, więc chcesz czy nie to będzie w finale
  • Odpowiedz
Pewniaki: Malta, Ukraina, Szwecja, Litwa, Cypr
Raczej też wejdą: Rosja (głosami fanów), Belgia (głosami jury)
A teraz zaczynają się schody: Chorwacja, Izrael (o ile się nawzajem nie wykluczą walcząc o głosy fanów tego typu muzyki), Norwegia (dla równowagi w przyrodzie musi być jeden kiczowaty występ w finale)
Rumunia za słabo wczoraj wystąpiła, więc o ile Roxen nie da z siebie dziś 300%, żeby zdobyć w teleglosowaniu wynik w top4, to koniec jej
  • Odpowiedz
@HardPiroman: moim zdaniem do finału wejdą:
Litwa
Rosja
Cypr
Chorwacja
Azerbejdżan
Ukraina
Malta
Belgia
Szwecja
Norwegia

Słowenia i Macedonia dostaną coś od jury, ale są za nudne dla widzów. Irlandia i Rumunia kiepsko sobie radzą na scenie.
Belgia wg mnie wskoczy jako 10 dzięki punktom jury. Rosja wejdzie do finału, ale też z niskiego miejsca i z kolei dzięki głosom widzów. Czemu zakładam, że TIX wejdzie - w sumie nie wiem,
  • Odpowiedz
Jak dla mnie:
Litwa
Rosja
Cypr
Belgia
Izrael
Ukraina
Malta
Chorwacja
Reszta mocno przeciętna. Chciałbym awansu Słowenii za świetny wokal Any, ale to chyba mało prawdopodobne :(

@choochoomotherfucker: Ja pamiętam taką sytuację z San Marino w 2013 roku, gdzie byli nawet w topce w głosowaniu klubów OGAE, a nie weszli nawet do finału. Albo sytuacja z Izraelem w 2014, też byli typowani do zajęcia czołowych miejsc, a nie weszli do finału.
  • Odpowiedz