Wpis z mikrobloga

Postawmy sprawę jasno - Most Poniatowskiego to ściek komunikacyjny. Na ławkach nikt nie siedzi, bo co to za przyjemność siedzieć metr od jezdni gdzie mierzone są prędkości rzędu 160-180 km/h. Wieżyce służą za szalet i notorycznie są niszczone przez graficiarzy. Dzieje się tak bo nikt tam nie chodzi a jeśli ktoś już chodzi to robi to bo nie ma wyboru, przy okazji ryzykując własne życie na wąskich chodnikach. Tak - wszyscy tam dosłownie zapier****ją, jest to miejsce antyludzkie, służące jedynie do wygodnego pokonywania Wisły autem. Mam nadzieję że cała ta inba doprowadzi do przebudowy mostu - koniec z terrorem szybkich i bezpiecznych którzy nawet na prostej potrafią się rozbić.
#warszawa #polskiedrogi #motoryzacja
Pobierz sajnguri800 - Postawmy sprawę jasno - Most Poniatowskiego to ściek komunikacyjny. Na ...
źródło: comment_1621326443qxKuNmC1qdTrEEC14CltL1.jpg
  • 80
@sajnguri800: mnie #!$%@? jak ludzie tam siedzą na lewym na zderzaku o godzinie 17:10 bo im się #!$%@? spieszy i są kimś w tych leasingowanych suvach, nie będą jak plebs jechać 70km/h tylko muszą ZA PIER DA LAĆ xD a potem cyk na prawy i stoją w korku do zjazdu na wał... xD absolutnie obrzydliwe miejsce, ale ze względu na postsowiecki styl jazdy społeczeństwa. sam święty nie byłem za młodu i
@sajnguri800: Nie, jesteśmy liderem tylko dlatego że mamy niebezpieczną infrastrukturę samochody które nie spełniają żadnych norm bezpieczeństwa, drogi które służby powinny zamknąć bo zagrażają ludziom są przejezdne a drogowe zomo wszystkim przy wypadkach wpisuje enigmatyczne niedostosowanie prędkości.
W Polsce policja drogowa służy do ukrywania urzędniczych afer i bandyckiego państwa. Stad te statystyki.