Wpis z mikrobloga

Szanowni Państwo, Kochani moi,

polecicie jakiś live sharing jak w umarłym Endomondo, dzięki któremu żona bęzie wiedziała gdzie jestem i mniej więcej, o której wrócę, żeby przygotować obiadek na czas (a tak naprawdę, żeby nie dzowniła co 15 minut)? Endomondo spisywał się znakomicie. Nie ukrywam, że szkoda mi wchodzić w abonamenty np. Strava Beacon, bo jeżdzę wyjątkowo sporadycznie i z roku na rok coraz mniej :(

#rowerowyrownik #mtb #rower #wykopscottclub #kwadraty #100km
  • 9
@geszue: My lecimy na tym, chyba jest tam jakaś mikroopłata, ale niezauważalna:
https://www.gdziejestdziecko.pl/
I poucz Połowicę, żeby nie "odświeżała", tylko "lokalizowała ponownie" (ja tak mojej "znieruchomiałem na godzinę")
( ͡° ͜ʖ ͡°)

I niech korzysta po kilku lokalizacjach w odstępach 15' z opcji "historia", to pozna zwrot na kierunku podróży.
Też musiałem Moją-Niemal-Udomowioną-Inżynier tego nauczyć... (przecież dopiero jechałeś tam - właśnie, że już wracałem)
(
@Angens: ja przy sparowanym komputerku z apką mam LiveTrack. Ale to by trza doczytać jak on działa i czego wymaga.

Jakie są wymagania do korzystania z LiveTrack?

Trzeba mieć urządzenie zgodne z funkcją LiveTrack

Kompatybilne urządzenia

Poniższa lista zawiera produkty Garmin produkowane od 2018 roku. Starsze modele mogą zawierać tę funkcję. Aby >potwierdzić, zapoznaj się z instrukcją obsługi.

UWAGA: Wszystkie wymienione urządzenia, z wyjątkiem Forerunner 35, zawierają opcję Auto Start dla