Wpis z mikrobloga

@Moisze: Niektóre banki oferują 10%, ale wiąże się to z nieco trudniejszą procedurą uzyskania kredytu, wyższym oprocentowaniem i koniecznością ubezpieczenia tego kredytu. Pomijam fakt, że w momencie uzbierania tego wkładu (za 2-2.5 roku), będziemy mieć diametralnie inną sytuację (a przynajmniej oszukiwaniem się jest myślenie że będzie taka sama).

Ale tak, istnieje 5 banków które w tym artykule zostały wymienione jako 10% wkładu ^^
procedurą uzyskania kredytu, wyższym oprocentowaniem i koniecznością ubezpieczenia tego kredytu.


@Ogniwo_Paliwowe: Każdy kredyt będziesz musiał ubezpieczyć. Wyższe oprocentowanie jest do momentu wpłaty do 20%. Procedura jest dokładnie taka sama. Widzę że mam do czynienia z teoretykiem.
@Moisze: Masz do czynienia z kimś kto przeszedł procedurę kredytową w banku Santander wymienionym w Twoim artykule jako 10% ^^

EDIT: Ja natomiast patrząc po Twoich wypowiedziach o wynajmowaniu mniejszego pokoju i jedzeniu mniej żeby odłożyć na wkład, widzę że mam do czynienia z kimś z kim wolę nie mieć do czynienia.