Wpis z mikrobloga

Jak ta liga? Ja pierwszy raz od kiedy gram w poe odpuściłem jakoś przy 8 akcie bo tak nudna była j podobna do poprzedniej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@n0rek: Oprócz nudy, jak było u ciebie z optymalizacją? U mnie nie da się robić tych Triali, bo spadki FPS odbierają chęci. No i racja, że ta liga to straszne nudy, odpadłem na ostatniej prostej w 10 akcie xD
@NakSos: optymalizacja gry jest mocno średnia. U mnie FPS spadają nawet jak procesor i grafika się nudzą, więc jak to w większości HnS - tracisz FPSy i widzisz mniej, wtedy kiedy akcja jest najmocniejsza ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ewidentnie silnik się poddaje z ilością rzeczy na ekranie.
@Bellissimo: Ogólnie sam uważam, że POE gównieje z ligi na ligę i wypalam się po 1-2 tygodniach, ale szczerze mówiąc nie kojarzę również jakiegokolwiek HnS, który miałby do niego start, stąd pytanie
@NakSos: Optymalizacja w poe to zawsze problem, teraz wróciłem dla fabuły do d3 na chwilkę po ponad dwóch latach przerwy i w ogóle nie ten lvl jakości rozgrywki, tyle ze endgame tam to bieda.

Moim zdaniem gracze poe po poprzedniej ogromnej aktualizacji rozstali rozpieszczeni i nowa liga jest trochę kopia poprzedniej mechaniki stad niezadowolenie. Myślałem ze itemy spadną jak np. Headhunter bo został dodany do dropu a tu jest droższy niż
@Medivial: @Nemayu: Dlatego polecam grać w hack n slashe tylko do końca fabuły. Ewenutalnie na wyższym/najwyższym poziomie trudności najwięcej funu idzie :D
Najlepszy czas miałem grajac w Diablo 2 na lanie by przejśc cała grę od 0. Nie lubię grindu w grach dlatego w MMO gram bardziej na serwerach midrate/high rate expienie/farmienie jest nudne ;P
@Nemayu: no ta, takie gry nazywają się MMORPG, w każdym arpg klikasz byle co, byleby zadać jak najwięcej obrażeń. Ale też powiem Ci, że w poe można zrobić build, którym klika się więcej niż 1 klawisz, nieźle co?
@Nemayu:
Przeciez w doslownie w kazdym hack n slashu masz grind i absolutne minimum skilla i dlatego kazda gra z tego gatunku nudzi mi sie po 2 tygodniach (wyjatkiem grim dawn, gdzie zrobilem troche endgame'u ale tez sie nudzi, podziwiam ludzi co robia po 50 postaci i kazda maksuja).
@Vikingen: Nie, MMORPG też może wymagać skilla i jakiegoś wkładu, skupienia, wręcz powinno np. Raiderz, Vindictus, Dragon Nest, Dragonica, Tera.
A z H&S to chociażby pierwszy z brzegu Devil May Cry.

Też nie chodzi o ilość klawiszy. Można grać dwoma klawiszami, ale żeby to czegoś od gracza wymagało, a nie granie jak zombie: "Stachu, cho no tu i klikaj te klawisze na zmiane i idź tutaj, bo muszę się odlać". Gra