Wpis z mikrobloga

@Nemayu: Tylko teraz kompletnie nie rozumiem czy wypowiadasz się bo grałeś i tak widzisz tę grę, czy nie grałeś i hejcisz. W poe trzeba dodgować na bossach, mapując czasami też, jeżeli widzisz to coś, co trzeba zdodgować (60% przypadków nie widzisz na pierwszy rzut oka, a po analizie mówisz "aha to mnie zabiło iks de").

DMC jest pierwszy z brzegu i ostatni, chociaż na pałę nie klikają tylko gracze, którzy chcą
Vikingen - @Nemayu: Tylko teraz kompletnie nie rozumiem czy wypowiadasz się bo grałeś...

źródło: comment_1621263639aJkRQRs7aOHio3IU9hqVuT.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Vikingen: Akurat WoW to crap i idealny przykład nudnej gry i sam to opisałeś, PoE to crap podobnego poziomu. Nudny jak flaki z olejem w którego z takimi samymi "sukcesami" gra nieogar i typ masterujący grę 5 lat.
W Raiderzie jakbyś kazał komuś grać wysoko poziomową postacią to by mógł biegać w kółko próbując nie zginąć i wkurzał by całe party i utrudniał im grę albo próbowałby grać i się wyglebił
  • Odpowiedz
@Nemayu: > Jakbym napisał tak jak proponujesz to byś się obsrał na różowo i napisał, że hejtuję i byś odtrąbił zwycięstwo
wtedy bym po prostu nie odpisał i uznał Cię za trolla. WoW to crap, który osiąga kolosalne cyfry graczy, będąc największym MMO na świecie licząc jedynie serwery blizzardowe, więc raczej dla Ciebie tylko crap, a raidy wyglądają dosłownie tak samo pewnie jak te bossy w raiderz, jak nie wiesz co
  • Odpowiedz
@Vikingen:

W życiu nie widziałem nieogara w poe, który ma takie same wirtualne osiągnięcia w grze co koleś, który masteruje od x lat grę, widzę to po streamach, sobie i znajomych, którzy grają mniej i bardziej casualowo


Grind wymaga czasu → oczywista oczywistość. W PoE każdy grinduje po równo, więc im więcej czasu spędzisz tym lepsza jest twoja postać, ale to nie ma nic wspólnego ze skillem.

trochę obraza dla tryhardów
  • Odpowiedz
@Nemayu:

Nic o D2 i D3 nie pisałem

to do jakich gier porównujesz PoE mówiąc, że to crap, skoro to dosłownie jedyna konkurencja obecnie na rynku w tym gatunku, bez porównań i bez gameplayu? Crap nigdy nie jest top1 w swoim gatunku.

z tego samego powodu nie widzisz mechanik RaiderZa


z tego samego powodu nie widzisz mechanik PoE

ale to nie ma nic wspólnego ze skillem


ma, efektywność grindu jest oznaką
  • Odpowiedz
@jombsik: W sumie to miałem trochę wolnego czasu, a liczyłem na poważną wymianę argumentów czemu uważa grę w którą nie grał za crapowatą, a skończyło się na argumencie "bo tak", przynajmniej ktoś się z nas może teraz pośmiać xD
  • Odpowiedz
Myślałem ze itemy spadną jak np. Headhunter bo został dodany do dropu a tu jest droższy niż kiedyś


@n0rek: Gram na std , 2 miesiące temu HH dropił średnio co 5-10 map (na 100% deli) w zależności od ustawień, teraz (dalej z nemesis) nie znalazlem zadnego od kilkudziesięciu map, znajomi to samo zaobserwowali.
Dodali do drop poola HH ale pewnie szanse z 0,00000001% zmniejszyli do 0,0000000000000001% :)
  • Odpowiedz