Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć.

Miał ktoś obronę egzaminu inżynierskiego z prof. Słobodzianem? Słyszałem, że jest mega ciężko. Może ktoś coś powiedzieć?

#pwr #politechnikawroclawska #wroclaw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60a10eaa1e7e7f000be5fb9a
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Może nie jest to odpowiedź której szukałeś, ale pomyślałem że Ci się może przydać. Ocena z obrony egzaminu inżynierskiego wpływa tylko na szansę dostania się na II stopień studiów. Żaden pracodawca nigdy mnie, ani żadnego z moich znajomych o ocenę z obrony nie pytał.

A co do tego że masz podobno "kosę" w komisji egzaminacyjnej - to tylko jeden gościu. Jest spora szansa że wylosujesz pytanie na które typ nie
@Hajo86 @Hrjk: Ale ty chyba nie mowisz w kontekscie obrony na wydziale w4 i u tego w/w Pana?
Jezeli tak, to nie masz pojecia co tam sie dzieje. #!$%@? przynajmniej polowy studentow na 1 podejsciu to jest NORMALNA sprawa.
@AnonimoweMirkoWyznania: Z doswiadczenia powiem ci tyle, na 1 podejsciu jest spina, malo pomagaja w odpowiedziach. Jak trafisz na #!$%@? pytanie to koniec. Ale im dalej, tzn 2 czy 3 podejscie i
@Pawliko: piszę w kontekście swojej i znajomych obrony. Ale nie słyszałem by ktokolwiek nie zdał, chyba że nie oddał pracy albo nic nie powiedział.
@Hrjk: No... to juz slyszysz. Na innych wydzialach jest tak jak opisales. Wchodzisz, cos tam chwile #!$%@? i wychodzi z min 4.0.
Ja jak zdawalem to z zegarkiem w reku siedzialem tam 47minut ;) Nie powiesz mi ze to normalne.