Wpis z mikrobloga

Bylibyście zainteresowani pewnego rodzaju poradnikiem,zestawem cech jakie trzeba spełnić żeby być w związku z alternatywką? Chodzi mi głównie o jakiś młodych chłopaków którym się może poszczęści bo ja posiadam ponad roczne doświadczenie z alternatywką i chciałbym napisać coś takiego żeby nie popełniali moich błędów,ale znajomy mi mówił że wykop to słaba strona do takich napisałbym dokument w Wordzie i każdy mógłby pobrać #przegryw #zwiazki #alternatywkaboners #blackpill #redpill #bluepill #kiciochpyta

Zainteresowany/ana ?

  • Tak 52.4% (118)
  • Nie 47.6% (107)

Oddanych głosów: 225

  • 24
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ostry_Sens: trudno mi powiedzieć z stronę jedną napewno bo ja jestem taki,że nie chce szczegółów pomijać,ale będzie to w formie kilku podpunktów z wyjaśnieniem na podstawie moich doświadczeń
Bylibyście zainteresowani pewnego rodzaju poradnikiem,zestawem cech jakie trzeba spełnić żeby być w związku z alternatywką? Chodzi mi głównie o jakiś młodych chłopaków którym się może poszczęści


@Dudleuss:
(°°

Nie ma czegoś takiego jak poradnik do związku. Dlaczego ? Dlatego że zdrowy i udany związek możesz zbudować tylko będąc sobą.
Ponad to jest to bardzo złe, dlatego że korzystając z poradników automatycznie
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@r5678: odnośnie 1 akapitu ja jestem śmieciem więc nie ma sensu abym był sobą. Patrz na to inaczej może jak ktoś przeczyta,że nie ma cech pożądanych przez alternatywkę to sobie odpuści.
2. Poszczęści że może jakaś zwróci na niego uwagę jak na mnie.
3.U mnie tak było,że powoli stopniowo się poznawaliśmy,otwieraliśmy przed sobą i zbliżaliśmy ona się po jakoś 2/3 miesiącach otworzyła. Ona po ponad roku jak poznała innego to ze
odnośnie 1 akapitu ja jestem śmieciem więc nie ma sensu abym był sobą.


@Dudleuss: To udaj się na leczenie, a nie próbuj jeszcze poradniki tworzyć. No chłopie #!$%@? :D
Serio idź do psychologa bo jak tak o sobie myślisz to ciężko Ci się żyje..