Wpis z mikrobloga

@enemydown: dzięki za info,biorę to za dobrą monetę :

"cierpliwości jeszcze trochę, mówię wam będzie gruuuuuuuuuuuuubo"

czekamy na rezultat końcowy jutro ;)
@Lord_Blizzard: Reddig analizuje wszystkich wykopowiczów swoim tajnym, zabójczym skryptem rodem z CIA i ma zamiar zamieścić wyniki swojego niecnego eksperymentu w postaci ogólnodostępnej listy (z której chce zrobić znalezisko i zgarnąć masę punktów do rankingu, żeby upewnić się, że będzie #1 po wsze czasy). Podobno, jak sam mówi, można by z wyników eksperymentu zrobić masę znalezisk (chociaż nie wiadomo co ma na myśli i wzbudza to powszechny niepokój). Do wiadomości publicznej
@Tutonic: Thank you good Sir :). Temat zarzucony tydzień temu, 450 "komciów", napięcie sięga zenitu, w tle słychać werble, kamera robi najazd... Jak to będzie jakiś suchar, to dzwonię po Grubego i po Łysego i będzie #!$%@? :D. Dajcie znać jak się wszystko wyjaśni bo przestałem śledzić reddigga (za bardzo spamował wykobloga :P).
@RedBulik: MuHaHaHa jestem yehanym jasnowidzem. Przepowiedziałem mu silwerka i ma :).

@reddigg: Tobie to przepowiadam, że jak będziesz rzucał terminami bez faktycznego poparcia w faktach to wściekły wykopowy tłum i smoła z pierzem będzie twoim najmniejszym zmartwieniem :).

Lepiej cały czas milczeć a gdy się wszystko przygotuje to zrobić SUPRAJSSS!!!

Ale jedno trzeba Ci przyznać... jeszcze nikt na Wykopie nie zrobił ludziom takiego smaka co Ty. Jak Wykop 2.0 miał
Myślę, że w tym tajnym projekcie, który tworzy reddigg, powinny się w jakimś widocznym miejscu znaleźć limeryki napisane przez bardzospokojnegoczłowieka; są świetne i dobrze byłoby je uwiecznić (i pokazać nieobserwującym ten wątek - o ile są jeszcze tacy na Wykopie).