Wpis z mikrobloga

No szlag, tydzień czekam, dziś reddigg napisał: "Myślę że zrobię wykopalisko w okolicach 21:00 - 22:00", a ja w pracy od 17 do teraz, wracam, ręce mi drżą, adrenalina buzuje, myślę, że wreszcie się dowiem o co chodzi. Z zakładek ładuje ten wpis i co?

I nic...

:D

Za to co tu się dzieje reddigowi należy się "Człowiek Legenda". Co na to @m__b ?
@reddigg: Też mi się podoba taka opcja, myślałam o tym (i prawdę mówiąc, założyłam, że to zrobisz). Tylko wpisów jest już tak dużo, że te limeryki gdzieś tam utoną, więc przyszło mi na myśl, że może je dodatkowo wyszczególnić? Ale właściwie... cała dyskusja jest warta przeczytania, niech znalezienie poszczególnych perełek będzie nagrodą dla wytrwałych czytających;).
@reddigg: jesteś to Cię łapie ,żeby specjalnie nie wołać potem. O której orientacyjnie możemy się spodziewać znaleziska, wieczorem? Bo chciałem iść spokojnie pracować bez sprawdzania wykopu :P
@reddigg: good :] jak enemy skończy to najlepiej dajcie jakieś ogłoszenie z godziną release itp. żeby zainteresowani wiedzieli, jak od tygodnia czekamy to niech będzie premiera prawidłowa ;D
rekord

@Chudy_: faktycznie :) tyle czasu na wykopie a nie wiedziałem, że to musi być. Ostatnio jesteś dla mnie niczym wujek Dobra Rada :) Dzięki.
@BQP: nie ma za co, do usług :). O funkcjonalnościach tego serwisu wiem chyba wszystko; o jego historii, administracji etc. również sporo, więc jeżeli coś będzie Cię nurtować, to śmiało pytaj :). I nie, nie jestem moderatorem ;p, choć nieraz mnie o to podejrzewano.