Wpis z mikrobloga

@reddigg: ano ładnie Cię zrobił ^^ a co do nocek, wiem jak to jest, sam jak wrócę po nocy to siedzę przez jakąś godzinę jeszcze na wykopie, ale raczej powstrzymuję się od werbalnej aktywności :D
@limak87: @reddigg: było było, ale pamiętam, że się tam potem niezłe silverado zrobiło xD (dawaj linka, bo nie pamiętam pod jakim znaleziskiem to było , a chętnie sobie przypomnę :D ). Była też akcja z wormsem w avatarze i fuckiem zrobionym z wykopowego "w" :)
@simono: @Pandaa:

Nie mam nic do BB :) Ba, miałem tam ongiś jechać na dłuższy projekt, ale ostatecznie wylądowałem w Bydgoszczy. Nazwę miasta wybrałem randomowo. No dobrze, nie do końca, najpierw miał być Białystok, ale stwierdziłem że to by było ograne ;)

@slava:

Jakoś nie mogę sobie przypomnieć, żeby red trollował na wykopie, więc rick roll odpada.

Haha, wyobraziłem sobie jak po tych wszystkich dniach post-hype'owego oczekiwania, Red wrzuca
No mnie to już do reszty wkurzyło, nie dość, że trzyma nas tydzień ponad, to jeszcze się dowiaduję, że przez moje spanie do 15 straciłem szansę dowiedzenia się o co chodzi!
Wiadomość dla obserwujących

Skrypt skończył (właśnie dostałem od niego email)

Teraz tylko muszę złożyć to do "kupy"

Niestety jestem jeszcze w pracy i mam trochę do nadgonienia dzisiaj, ale jak tylko wrócę to spodziewajcie się odsłony